Włosy

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
luśkaa

Włosy

Post autor: luśkaa »

Jak dbacie o swoje włosy? Ja ostatnio mam spory problem z włosami - są cienkie i wypadają. Oczywiście rozpoczęłam leczenie, ale trwa to bardzo długo. Coraz częściej myśle o zakupie peruki z naturalnych włosów z https://perukikrakow.pl/medyczne-peruki/ Myślę, że dzięki niej poczuję się lepiej i nabiorę sił do dalszej walki o zdrowie.
uśka

Re: Włosy

Post autor: uśka »

Takie cienkie włosy najczęściej się puszą i dla wielu kobiet jest to ogromny problem. Warto go wyeliminować, bo dzięki temu będziecie mogły każdego dnia mieć idealną fryzurę. Tutaj http://mojacera.pl/blog/aktualnosci/oki ... losow.html sobie zerknijcie. Jest tam namiar na ciekawy artykuł, który w takiej sytuacji może okazać się pomocny. Macie tam najlepsze sposoby na wygładzenie włosów.
Miśia

Re: Włosy

Post autor: Miśia »

Jeśli macie zniszczone włosy, to polecam ten szampon https://organicznewlosy.pl/glowna/30-in ... 53550.html. Jest po prostu świetny. Szampon działa dogłębnie na strukturę włosa, daje odżywienie, zwiększa połysk zniszczonym pasmom, przywraca siłę i blask. Włosy stają się jedwabiste, łatwiej się rozczesują. Jest również bardzo wydajny, dzięki czemu stosowanie go starcza na bardzo długo.
ODPOWIEDZ