Tłumaczenia

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Tłumaczenia

Post autor: Zefir »

Wiele jest sytuacji i wydaje mi sie, że w momencie w ktorym faktycznie potrzebujemy tłumacza to najlepszym rozwiązaniem jest Tłumaczenia Chorwacki . Mają oni zdecydowanie więcej do zaoferowania i na nich można jednak liczyć .
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Tłumaczenia

Post autor: Porion77 »

W Warszawie polecam usługi tłumacza przysięgłego języka niemieckiego http://www.mawil.pl/. Profesjonalistka i niezwykle uprzejma osoba. Oferuje także szkolenia językowe z języka biznesowego. Można liczyć na wysoką jakość tłumaczeń.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Tłumaczenia

Post autor: Iza »

A skoro już o językach mowa, to jakie Wy języki znacie, tak, aby móc przetłumaczyć samodzielnie różne dokumenty? Widziałam, że Szkoła Językowa https://www.profi-lingua.pl/ oferuje mnóstwo różnych kursów językowych, można się u nich nauczyć wielu różnych języków. Jak sądzicie, czy warto sobie takie kursy robić?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Tłumaczenia

Post autor: mczay »

Najlepiej będzie, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty biura tłumaczeń ze strony: https://www.pozena.com/ . Mają oni naprawdę szeroki wybór usług i języków. Są bardzo profesjonalni, a ich tłumaczenia są dokładne i zawsze na czas. Poza tym firma prowadzi szkolenia językowe dla firm.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Tłumaczenia

Post autor: Elisa »

Firmy takie jak http://www.sct-tlumaczenia.pl powinny świetnie się sprawdzić na różne tłumaczenia. Znajdziecie tu pomoc zarówno przy tłumaczeniach dla klientów indywidualnych, mają tu też tłumaczenia dla firm na różne języki.
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: Tłumaczenia

Post autor: mkoP »

Hej, a macie te firmy przetestowane? Potrzebuję tłumacza przysięgłego z j. francuskiego na polski - tekst medyczny.
Awatar użytkownika
molka
Posty: 223
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: Tłumaczenia

Post autor: molka »

Świetne tłumaczenia wykonuje biuro tłumaczeń dogadamycie.pl Na ich stronie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Ich oferta jest więc nie tylko korzystna, ale też obszerna :)
Awatar użytkownika
Mirka85Mirka
Posty: 74
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

Re: Tłumaczenia

Post autor: Mirka85Mirka »

Ja wiele razy korzystałam z usług biura tłumaczeń https://www.adex.com.pl/oferta z Gliwic. Biuro oferuję tłumaczenia różnych pism, dokumentów i tym podobne. Do tego biura oferuję szybką realizację i dobre ceny.
Awatar użytkownika
rihanna
Posty: 144
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:19

Re: Tłumaczenia

Post autor: rihanna »

Ponieważ teraz często współpracujemy z zagranicznymi firmami, czy też skupujemy najróżniejsze produkty często konieczne jest przełożenie danego tekstu na dany język. Wówczas najlepiej zgłosić się do biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-techniczne/ , które ma szeroką wiedzę w tym zakresie oraz doświadczenie. U nich wszystko odbywa się z pełną starannością, na nich można na prawdę polegać.

konserwanty w żywności
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Tłumaczenia

Post autor: allo83 »

Jeśli poszukiwalibyście dobrych, fachowych tłumaczeń w języku hiszpańskim, to polecam wam https://tlumacz.katowice.pl/. Dobra współpraca, dobre warunki cenowe. Kilkakrotnie korzystałam z usług i zawsze byłam usatysfakcjonowana.
ODPOWIEDZ