serce herbata

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
molinka
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2020, 21:41

serce herbata

Post autor: molinka »

Słyszeliście kiedyś o herbacie która pomagała by w funkcjonowaniu serca? Ja mam małe i nie groźne problemy z sercem i chciałabym je czymś wspomóc a nie chce łapać za tabletki od razu, najpierw chcę przetestować produkty naturalne.
Awatar użytkownika
pinez
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2020, 20:10

Re: serce herbata

Post autor: pinez »

Jak chcesz leczyć się naturalnie czy wspomagać funkcjonowanie organizmu to oprócz ziół i naparów polecam Ci produkt jakim jest herbata kwitnąca Nie tylko działa profilaktycznie i pomaga w regulacji pracy serca ale również zjawiskowo wygląda, jest to Herbata prosto z chin zawierająca tylko naturalne składniki.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 140
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:36

Re: serce herbata

Post autor: Liliana »

trzeba o siebie dbac - o serce przede wszystkim, chociaz im czlowiek jest starszy to jest coraz ciezej o siebie zadbac.Mój tato aktualnie przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim - ostatnio stan jego zdrowia sie pogarszal (jest po 2 zawalach) a nikt nie mogl nad nim czuwac caly czas. Wybór ten okazał się doskonały. Ojciec ceni sobie przede wszystkim domową i rodzinną atmosferę, jaka panuje na miejscu. Do tego dochodzą komfortowe warunki i całodobowa opieka takze jestesmy spokojni o jego zdrowie
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: serce herbata

Post autor: Tomasz332 »

Jeśli zastanawiasz się czym zamienić poicie kawy to polecam herbatę zieloną. W artykule dowieci się jakie są korzyści z picia hebraty zielonej. Polecam https://tojafacet.pl/magia-zielonej-her ... ia-siegac/ sama przeczytałam i jestem pozytywnie nastawiona. Takie picie codzienne zielonej herbaty wpływa pozytywnie na nasz organizm, jeśli chcesz się dowiedzieć jakie ma działanie to poczytaj.
Awatar użytkownika
braciak
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:09

Re: serce herbata

Post autor: braciak »

Także jestem zwolenniczką picia herbaty a nie kawy. Dlatego też raz na jakiś czas lubię zakupić jakąś inną nawet mniej znaną herbatę. Tak też było w przypadku herbaty białej. Tak mało osób wie, że ma pozytywny wpływ na serce, dziąsła czy wiele innych właściwościach. Sama się o tym przekonałam po przeczytaniu tego artykułu http://lista20.pl/czym-charakteryzuje-s ... a-herbata/ Także od teraz będę częściej pić herbatę białą
ODPOWIEDZ