Koleżanka Hiszpanii a zwiedzanie

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Koleżanka Hiszpanii a zwiedzanie

Post autor: Zefir »

Koleżanka z Hiszpanii poprosiła mnie bym pomogła jej zorganizować wycieczkę po Polsce dla niej i jej znajomych. Zastanawiam się co mogli by zobaczyć.Wstepnie znalazłam tutaj https://www.auschwitz-tours.com/ , bardzo fajną ofertę na wycieczkę do Krakowa i nie tylko. Podpowiedzcie mi co jeszcze mogliby zobaczyć.
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: Koleżanka Hiszpanii a zwiedzanie

Post autor: mkoP »

Jeżeli chce rzeczywiście zobaczyc Polskę, to proponuję jeszcze Warszawę i Trójmiasto :)
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Re: Koleżanka Hiszpanii a zwiedzanie

Post autor: Qubis77 »

Ja zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście odwiedzili Kraków na pewno będzie pozytywnie zaskoczona. Natomiast jeśli chodzi o samo zwiedzanie to warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy przewodnika i tutaj mogę polecić Wam zwiedzaniekrakowa.com ponieważ miałem okazję skorzystać i byłem pod dużym wrażeniem jakości, wiedzy oraz umiejętności zainteresowania. Jeśli nie wiecie Co zwiedzić w Krakowie to warto skorzystać :)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Koleżanka Hiszpanii a zwiedzanie

Post autor: Iza »

Myślę, że przed takim spotkaniem warto byłoby podszkolić swój hiszpański. Profesjonalne kursy językowe właśnie z tego języka oferuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua, z której pełna ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Polecam, naprawdę warto :)
M4rtusi4a

Re: Koleżanka Hiszpanii a zwiedzanie

Post autor: M4rtusi4a »

Zgodzę się z tym, że Kraków jest miejscem wartym odwiedzenia. Jeżeli chcesz wynająć przewodnika to musisz go zarezerwować, ponieważ mają oni terminy wypełnione na 2 tygodnie w przód. Jeżeli jednak nie uda się z przewodnikiem nie ma się co martwić, ponieważ zawsze w księgarni lub na Internecie można kupić/znaleźć przewodnik, w którym się wskazane miejsca, które trzeba odwiedzić i dołączony jest specjalny opis. W Internecie blogiem o Krakowie jest http://krakowprzewodnik.com.pl/ . Uważam, że blog jest dobrze napisany, ponieważ zawiera najważniejsze zabytki z prawdziwym opisem, ale znajdują się też na nim miejsca rzadziej odwiedzane przez turystów, a są warte zobaczenia i poznania ich historii.
ODPOWIEDZ