Klinika medycyny estetycznej

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Rejna1987
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 7:32

Klinika medycyny estetycznej

Post autor: Rejna1987 »

Słyszeliście, że w Siedlcach ma niedługo otwierać się nowa klinika medycyny estetycznej? Bardzo mnie to cieszy, dlatego, że do tej pory, na profesjonalne zabiegi trzeba było jeździć do Warszawy, a teraz będziemy mieli taki "luksus" na miejscu. Klinika będzie w sąsiedztwie szpitala miejskiego, więc w ścisłym centrum miasta, co też jest dużym plusem, bo dojazd z każdej strony będzie naprawdę dobry. Sama planuję w pierwszej kolejności zapisać się na jakiś zabieg redukujący zmarszczki, napinający skórę, bo mam wrażenie, że właśnie tego moja skóra w ostatnim czasie potrzebuje najbardziej.
ajana

Re: Klinika medycyny estetycznej

Post autor: ajana »

W dziedzinie medycyny estetycznej istnieje wiele interesujących zabiegów, które nie tylko wpływają na poprawę wyglądu, ale również wpływają na różne dolegliwości. Serdecznie zachęcam do przeczytania artykułu https://kobietaistyl.pl/nowoczesne-rozw ... roterapie/ , jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat tych zabiegów.
miłka3

Re: Klinika medycyny estetycznej

Post autor: miłka3 »

Teraz są dostępne naprawde niesamowite zabiegi ! Można poczytać poczytać na https://www.radiozw.com.pl/czego-jeszcz ... wlosienia/ ciekawy tekst o takich zabiegach
ODPOWIEDZ