Jelitowe kłopoty

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
zyśka

Jelitowe kłopoty

Post autor: zyśka »

Zakładam nowy wątek, bo nigdzie na forum nie znalazłam podobnego o tej tematyce, a możliwe że i komuś innemu przydadzą się wskazówki. Znacie sprawdzone sposoby na lepsze trawienie i zaparcia? Niestety u mnie wraz z wiekiem pojawiły się problemy tego typu.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: finka »

zyśka pisze: ↑19 cze 2021, 9:17 Znacie sprawdzone sposoby na lepsze trawienie i zaparcia? Niestety u mnie wraz z wiekiem pojawiły się problemy tego typu.
Nie wiem czy chodzi Ci o domowe sposoby czy raczej te farmakologiczne, bo jeśli te ostatnie to śmiało mogę polecić środek xenna extra comfort bo u mnie się idealnie sprawdza. Co do sposobów domowych to nie wiem, u mnie żaden nie zadział na tyle żeby przynieść ulgę a nie obyło się bez bólu brzucha i wzdęć więc osobiście nie polecam żadnych śliwek itp.
Laura

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: Laura »

Gdy dopada mnie zaparcie, a niestety czasem to się zdarza, szczególnie w podróży, lub gdy mam jakieś bardziej stresujące momenty w życiu, stosuję czopki eva qu. Sprawdzone, już od czasu gdy byłam w ciąży. Bezpieczne niezależnie do sytuacji, nie uzależniają, działają miejscowo, rozmiękczająco, działają szybko, tak po paru, parunastu minutach zawsze jest u mnie efekt. Szczególnie wygodne jest to w podróżny, bo można zaplanować wizytę w toalecie i bać sie, że dopadnie nas nie wiadomo kiedy.
KatarzynaK

Re: Jelitowe kłopoty

Post autor: KatarzynaK »

@Laura zgadzam się z Tobą. Czopki evaqu na zaparcia działają super. Bardzo skuteczne a przy tym bezpieczne. Wiem, że istnieje również wersja tych czopków dla dzieci. Idelane do zabrania na wyjazd.
ODPOWIEDZ