Jaka terapia?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Adamina1987
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2021, 0:55

Jaka terapia?

Post autor: Adamina1987 »

Witajcie kochani. Doszłam do wniosku, że potrzebuję profesjonalnej pomocy, ale nie wiem jeszcze, na jaką formę powinnam się zdecydować. Zainteresowała mnie przede wszystkim terapia indywidualna Łódź. Takie rozwiązanie będzie chyba najbardziej komfortowe dla mnie. Chodziliście na taką terapię? Czego mogę się po niej spodziewać?
miśka90

Re: Jaka terapia?

Post autor: miśka90 »

A o jakiej konkretnie terapii mówisz? Jeśli chodzi o leczenie alkoholizmu, to warto sprawdzić wszystkie dostępne rozwiązania i umówić się na wizytę ze specjalistą. Lekarze często przed terapią zalecają odtrucie alkoholowe, aby poprawił się stan fizyczny pacjenta i aby był on lepiej przygotowany do podjęcia walki z nałogiem. Mój znajomy korzystał z detoksu alkoholowego w Tarnowie. Zabieg został przeprowadzony w jego domu. Wiele gabinetów oferuje taką możliwość.
Tyśka

Re: Jaka terapia?

Post autor: Tyśka »

Mój tata jest alkoholikiem, nie pije już dwa lata a to wyłącznie zasługa terapeutów z ośrodka Forest. Jeżeli masz problem z uzależnieniem to polecam się tam zgłosić z pewnością Ci pomogą. Super ośrodek w którym nie czujesz się jak na terapii uzależnień ale jak na wakacjach czy w sanatorium.
patuśka

Re: Jaka terapia?

Post autor: patuśka »

To, na jaką terapię się zdecydujemy w dużej mierze zależy od tego, czego oczekujemy i z jakim problemem się zmierzamy. Sama przepracowauję się i nie mam czasu na odpoczynek, a gdy już go znajdę - nachodzą mnie dziwne i nieprzyjemne myśli. Muszę z tym walczyć.
___
internetowy sklep meblowy
Rafał

Re: Jaka terapia?

Post autor: Rafał »

Przecież to nie jest taka prosta rzecz. Skoro zmagacie się z takimi problemami, to może jednak lepszym pomysłem mogłoby być postawienie na wsparcie sprawdzonych specjalistów? Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i właśnie tam poszukali pomocy. To o tyle prostsze, że możecie przecież liczyć na konsultacje zdalne, co może być dla Was niesamowitym ułatwieniem.
kipić

Re: Jaka terapia?

Post autor: kipić »

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak w przypadku uzależnienia bardzo ważne jest to aby taką walkę z uzależnieniem podjąć. Bo to jest jak w przypadku choroby bez specjalisty nie wyjdziemy z tego. I tak znalazłam ośrodek Mental Relax w którym to znajdziemy znakomitych terapeutów z pomocą i wsparciem których uda nam się wyjść z danego uzależnienia.
anna089

Re: Jaka terapia?

Post autor: anna089 »

Warto poświęcić troszkę uwagi i zapoznać z sie z oferta ognosnie leczenie alkoholizmu w klinice Medox. Działanie i skutecznośćich pracy jest już od lat znana oraz polecana. Dlatego tez, gdy ktoś będzie chciał podjąć się leczenia alkoholizmu - musi zapoznac sie z ich uslugami.
Elizka20

Re: Jaka terapia?

Post autor: Elizka20 »

Jeśli rozważasz metody leczenia alkoholizmu, to od siebie mogę polecić zabieg, który warto wcześniej przejść. Mam na myśli odtrucie alkoholowe. Jeśli nigdy o tym nie słyszeliście, to polecam stronę https://odtruwanieszczecin.pl/ gdzie szczegółowo opisano przebieg zabiegu oraz ewentualne przeciwskazania. Odtruwanie alkoholowe to nieoceniona pomoc w walce z uzależnieniem. Z tego powodu znajduje się wśród najpopularniejszych metod stanowiących pierwszy krok ku trzeźwości.
partyś71

Re: Jaka terapia?

Post autor: partyś71 »

Adamina1987 pisze: ↑05 lip 2021, 9:34 Witajcie kochani. Doszłam do wniosku, że potrzebuję profesjonalnej pomocy, ale nie wiem jeszcze, na jaką formę powinnam się zdecydować. Zainteresowała mnie przede wszystkim ..... Takie rozwiązanie będzie chyba najbardziej komfortowe dla mnie. Chodziliście na taką terapię? Czego mogę się po niej spodziewać?
Szukam też czegoś

___
https://2tur.pl/blog/remonty-poznan-gluszyna
MaciejG90

Re: Jaka terapia?

Post autor: MaciejG90 »

Świetna forma terapii to ekoterapia i terapia z użyciem natury. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o ekoterapii to sprawdzajcie https://naturallybalanced.org/ - portal, który powstał w oparciu o ekoterapię.
ODPOWIEDZ