Internista - do konsultacji w sprawie diagnozy?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Miś007

Internista - do konsultacji w sprawie diagnozy?

Post autor: Miś007 »

Internista - do konsultacji w sprawie diagnozy?
Szukam alternatywnego że tak powiem lekarza, z którym mogę porozmawiać o diagnozie, jaką postawił mi mój lekarz. Nie żebym chciał podważać czy coś, bo mu ufam, ale nie ma to jak dowiedzieć się podobnej rzeczy od innego lekarza.
Pomyślałem, że skorzystam z video porady u jednego z lekarzy na :arrow: https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... internista bo widzę że mają dobrych specjalistów, ale może Wy mi podpowiecie którego polecacie z tej listy?
dokonywać

Re: Internista - do konsultacji w sprawie diagnozy?

Post autor: dokonywać »

Według mojego punktu widzenia jest to najlepszy klub online. Znam to od dłuższego czasu, monstrualna liczba moich wspólników gra tam na automatach do gier i jest zdumiewająco zadowolona z ich wyników. Słyszałem https://www.zawszeslonce.pl 22Bet nawet, że różni gracze mają swoje własne genialne strategie gry.
Rafał

Re: Internista - do konsultacji w sprawie diagnozy?

Post autor: Rafał »

Ale to przecież zależy od tego, co fatycznie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Właśnie dlatego dobrym pomysłem może być wybranie się do takich specjalistów jak chociażby ci z https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... diabetolog Warto mieć to na uwadze, bo to bardzo ważna rzecz.

całować
ODPOWIEDZ