ginekolog Kołobrzeg - mozecie kogoś polecić?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
magdalena91

ginekolog Kołobrzeg - mozecie kogoś polecić?

Post autor: magdalena91 »

Hej, zobaczyłam upragnione dwie kreski na teście ciążowym :) Szukam ginekologa w Kołobrzegu, który poprowadzi moją ciążę. Możecie kogoś polecić? Znajoma poleciła mi dr Barbarę Blicharczyk. Podobno jest bardzo dokładna i ma dużą wiedzę. Słyszałyście o niej?
anabelle

Re: ginekolog Kołobrzeg - mozecie kogoś polecić?

Post autor: anabelle »

Ja chodziłam do Pani doktor Blicharczyk w ciąży i mogę tylko powiedzieć, że wszystkie dobre opinie o niej są absolutnie prawdziwe :) Jest bardzo zaangażowanym lekarzem. Przeprowadza dokladne badania itp. Po każdej wizycie byłam spokojna o zdrowie malucha :)
Zdrowa

Re: ginekolog Kołobrzeg - mozecie kogoś polecić?

Post autor: Zdrowa »

Ośrodek medyczny wspomaganego rozrodu zaleca akupunkturę jako część kompleksowego planu leczenia niepłodności. Dzięki informacjom dostępnym na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... plodnosci/ pacjenci mogą zapoznać się z korzyściami płynącymi z tej metody, w tym z jej wpływem na zwiększenie przepływu krwi do narządów rozrodczych i redukcję stresu. Jest to podejście, które podkreśla znaczenie dbałości o dobre samopoczucie pacjentów w holistycznym procesie leczenia.
ODPOWIEDZ