Gdzie kupić witaminę d3?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Latifa
Posty: 24
Rejestracja: 17 kwie 2019, 2:45

Gdzie kupić witaminę d3?

Post autor: Latifa »

Hej! Ostatnio przeczytałam bardzo ciekawy artykuł na temat witaminy D3 i k2 i myślę, że warto ją suplementować. Zależy mi na tym, żeby działać powstawaniu chorób nowotworowych – a wiem, że witamina D może w tym pomóc. Szukam teraz jakiś sklepów gdzie warto zakupić witaminy tego typu. Znacie może jakieś?
Awatar użytkownika
nela_85
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2019, 5:42

Re: Gdzie kupić witaminę d3?

Post autor: nela_85 »

Hmm… Witaminę d3 i k2 zawsze kupuję w sklepie do zdrowia. Mają tam bardzo duży wybór i szybką wysyłkę. Ogólnie polecam – jakość suplementów jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 25
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:11

Re: Gdzie kupić witaminę d3?

Post autor: Michał »

Jak kupuję witaminy, to tylko w na https://sklepdozdrowia.pl/ - ceny są bardzo atrakcyjne, a jakość suplementów wysoka. Jeśli chodzi o suplementację, to polecam Ci ją stosować szczególnie w okresie jesienno zimowym – wtedy jest jej największy niedobór. 

toslink m
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: Gdzie kupić witaminę d3?

Post autor: Raspa »

Kupuję w aptece, na szczęście w tym momencie mam zapas. Dla dzieciaków mam Estabiom, dla młodszej kropelki (probiotyk z witaminą d3) dla starszego przedszkolaka kapsułki (dodatkowo w składzie mają jeszcze Laktoferynę).
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: Gdzie kupić witaminę d3?

Post autor: contik »

Probiotyki warto miec. Koniecznie jakiś probiotyk wprowadź, bo mikroflora w jelitach jest zaburzona. Wiele osób to bagatelizuje a to na prawdę ważne aby przyjmować żywe kultury bakterii po antybiotykoterapii. Wypróbuj sobie ten https://mynarum.com/narum-mumio-200-mg- ... 61,53.html ja go zawsze przyjmuje bo to połączenie probiotyku i prebiotyku
ODPOWIEDZ