echo serca płodu

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
marika

echo serca płodu

Post autor: marika »

Długo szukałam polecanego specjalisty, który wykona u mnie badanie echo serca płodu. Ciągle mało się mówi o tym, że czasami to konieczność. Właśnie dlatego polecam wszystkim przyszłym mamom wizytę u dr Wioletty Rozmus-Warcholińskiej. To prawdziwa profesjonalistka. Podczas badania dokładnie wszystko sprawdziła i cierpliwie mi wszystko wytłumaczyła. Polecam wizytę u niej każdej przyszłej mamie. Pani doktor przyjmuje w Katowicach i Częstochowie. Trzeba się postarać, żeby się do niej dostać, ale naprawdę warto
Awatar użytkownika
molka
Posty: 224
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: echo serca płodu

Post autor: molka »

Mnie czeka badanie połówkowe kiedy Zastanawiam się jednak nad tym, kiedy dokładnie je wykonać. To moja pierwsza ciąża, więc niewiele wiem na ten temat.
Amanda

Re: echo serca płodu

Post autor: Amanda »

Badanie prenatalne powinno się wykonać 3 razy w ciągu całej ciąży. Dr Rozmus-Warcholińska nie tylko robi echo serca płodu, ale też przeprowadza badania prenatalne właśnie. Moim zdaniem jest w tym naprawdę dobra. Byłam bardzo zadowolona, więc szczerze polecam.
Foka

Re: echo serca płodu

Post autor: Foka »

Znalezienie ośrodka, który zapewnia wysoką jakość usług medycznych w zakresie wspomaganego rozrodu, wymaga dokładnego zapoznania się z kwalifikacjami zespołu specjalistów. Strona https://www.novum.com.pl/lekarze/ oferuje szczegółowe informacje o lekarzach, ich doświadczeniu i specjalizacjach, co ułatwia pacjentom dokonanie świadomego wyboru.
ODPOWIEDZ