Dobry kręgarz w Krakowie

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Eugeniusz-74
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2019, 17:51

Dobry kręgarz w Krakowie

Post autor: Eugeniusz-74 »

Możecie polecić mi zaufaną poradnię w Krakowie, w której przyjmuje kręgarz? Od lat walczę z bólem pleców, więc myślę, że potrzebuję profesjonalnej pomocy.
Awatar użytkownika
Sław1987
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 1:30

Re: Dobry kręgarz w Krakowie

Post autor: Sław1987 »

Bardzo polecam poradnię http://www.jedynezdrowie.pl/. Przyjmuje tam właśnie kręgarz, ale też fizjoterapeuta i ortopeda. To świetni fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. Sam się przekonałem :)
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 81
Rejestracja: 22 lip 2019, 20:46

Re: Dobry kręgarz w Krakowie

Post autor: vojtas »

Ech, przez to całe gospodarcze zamieszanie teraz trudno dostać się gdziekolwiek poza spożywczakiem, dlatego (mimo że sam mam problemy z kręgosłupem) postanowiłem inaczej z tego wybrnąć. Mianowicie chciałbym kupić fotel masujący do domowego użytku. Mógłbym wtedy z masażu leczniczego oraz relaksacyjnego korzystać w pełni swobodnie, bez kolejek, bez ograniczeń.
Kółko

Re: Dobry kręgarz w Krakowie

Post autor: Kółko »

Teraz moim zdaniem dobry ortopeda Warszawa to ten przyjmujący prywatnie, bo dostać się do lekarza na NFZ graniczy z cudem. Korona pokazała jaki nasz system jest niewydolny i nie zamierzam czekać, aż mnie ktoś łaskawie przyjmie. Zarejestrowałam się przez formularz bez kolejki w CM Gamma i następnego dnia miałam wizytę.
ODPOWIEDZ