Do kogo po pomoc?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Romualda1983
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2020, 16:03

Do kogo po pomoc?

Post autor: Romualda1983 »

Witajcie!
Być może ktoś z was ma jakieś większe doświadczenie i byłby w stanie doradzić mi, czy lepszym rozwiązaniem dla mnie będzie psychiatra czy psycholog? Od jakiegoś czasu miewam natrętne myśli, trudno jest mi nawiązywać relacje z innymi ludźmi i zauważyłam też pogorszenie się samopoczucia. Do kogo najpierw polecalibyście mi się udać?
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 425
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Do kogo po pomoc?

Post autor: feel09 »

Na pewno liczy się konkretne wsparcie, a także działanie, które pozwoli przede wszystkim zadbać o Twoje samopoczucie. Dlatego doświadczony specjalista jest tutaj elementem niezwykle ważnym i potrzebnym zarazem. Polecam sprawdzić ofertę od https://mentalpath.pl/ gdzie przede wszystkim trafisz na świetnych psychologów i psychoterapeutów, którzy są bardzo otwarci i gotowi do działania.

szlaban ręczny
Kaśkaa23

Re: Do kogo po pomoc?

Post autor: Kaśkaa23 »

Jeśli jesteście w takiej sytuacji, to zawsze powinniście stawiać na jak najlepsze rozwiązania pod kątem otrzymywanej pomocy. Nie wyobrażam sobie, byście nie stawiali na takie miejsca jak https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ Przecież tam przyjmują najlepsi specjaliści, którzy odpowiednio o Was zadbają.
ODPOWIEDZ