Co sądzicie na temat centrum opieki Familia?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
maksyma92
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:11

Co sądzicie na temat centrum opieki Familia?

Post autor: maksyma92 »

Kochani! Poszukuję dobrego domu spokojnej starości dla bliskiej osoby. Zbieram opinie na temat różnych miejsc w Łodzi. Co sądzicie na temat Centrum Opieki familia? Warto się tam wybrać?
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:45

Re: Co sądzicie na temat centrum opieki Familia?

Post autor: Bartek »

Według mnie jak najbardziej. Familia to jeden z lepiej ocenianych domów opieki. Mają tam smaczne posiłki i całodobową opiekę na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Dżamil_86
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:39

Re: Co sądzicie na temat centrum opieki Familia?

Post autor: Dżamil_86 »

Również słyszałem o tym domu opieki – z tego co wiem, jest w bardzo spokojnej okolicy.
Awatar użytkownika
malwina68
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2019, 13:59

Re: Co sądzicie na temat centrum opieki Familia?

Post autor: malwina68 »

Tak, dokładnie. Familia znajduje się na Złotnie, w bardzo spokojnej i cichej okolicy. To na pewno sprzyja odpoczynkowi i pomaga starszym osobom wydobrzeć.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 140
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:36

Re: Co sądzicie na temat centrum opieki Familia?

Post autor: Liliana »

Moim zdaniem dobrze że takie miejsca funkcjonuja, ponieważ nie zawsze jestesmt w stanie zapewnić porządną opiekę naszemu bliskiemu i dlatego powstają takie miejsca. Mój dziadek przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu i bardzo podoba mu się to miejsce - widze że odżył i czuje sie tam bardzo dobrze. Zapewniaja mu calodobowa opiekę i ciekawe zajecia np artystyczne na co dzień.
Awatar użytkownika
DagaMM
Posty: 85
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:50

Re: Co sądzicie na temat centrum opieki Familia?

Post autor: DagaMM »

Tego domu opieki nie znam, ale gdyby ktoś z Was szukał domu opieki w Nowym Dworze Mazowieckim to polecam zapoznać się z ofertą Domu Rodzinnego. Konkretnie jest to ZOL, więc opieka lekarza jest tam stała. Placówka jest naprawdę w porządku, warunki lokalowe też są tam dobre.
ODPOWIEDZ