Centrum Kosmetyczne Beauty Line (Warszawa)

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
pofna

Centrum Kosmetyczne Beauty Line (Warszawa)

Post autor: pofna »

Centrum Kosmetyczne Beauty Line (Warszawa)
Tylko wykwalifikowani lekarze, którzy przeszli dodatkowe szkolenie, zajmują się konturowaniem warg. Ważnym czynnikiem w osiągnięciu pożądanego efektu jest właściwy wybór kompozycji. Który z istniejących żeli z kwasem hialuronowym jest optymalny dla pacjenta, decyduje lekarz, który bierze pod uwagę indywidualne cechy każdego klienta. Podczas badania specjalista oblicza dawkę i odnotowuje miejsca wstrzyknięcia.
Manipulacje są przeprowadzane tylko w warunkach ambulatoryjnych. Przed wprowadzeniem wypełniaczy Kosmetyczka całkowicie oczyszcza skórę twarzy z kosmetyków, odtłuszcza ją i poddaje zabiegowi antyseptycznemu.
Centrum Kosmetyczne Beauty Line (Warszawa) https://barb.ua/warsaw/salon/beautyline
Do znieczulenia miejscowego stosuje się specjalistyczne żele i kremowe preparaty. Działanie takich środków znieczulających objawia się w ciągu 20 minut, więc lekarz ma czas na przygotowanie strzykawek z lekiem.
Zastrzyki wykonuje się zgodnie z wcześniej zastosowanym oznaczeniem zgodnie z wybraną techniką. W tym momencie pacjenci odczuwają łagodne pieczenie. Na ostatnim etapie obszar nakłucia jest ponownie traktowany środkiem antyseptycznym.
W kosmetologii stosuje się różne sposoby pracy z lekami hialuronowymi, w zależności od życzeń klientów i cech kształtu twarzy. Najczęstsze techniki:
mikroiniekcje – płytkie nakłucia) - najlepsza opcja w przypadku słabo zaznaczonych wad;
liniowy – z głębokimi przebiciami) - jest stosowany, gdy trzeba radykalnie zmienić kształt.
Opcje zmieniają się, pracując z różnymi sekcjami. Istnieją jeszcze 2 sposoby - wypełnianie konturów i technika Paryska.
Obrazek