Budowa dachu

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Budowa dachu

Post autor: Zefir »

Budowa dachu to bardzo ważna sprawa. Przede wszystkim trzeba skupić się na dobrej i wytrzymałej konstrukcji dachowej. Obecnie bardzo często wybiera się wiązary w technologii płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/oferta/domy-szkieletowe . To nowoczesne rozwiązanie pozwala na wykonanie solidnej konstrukcji, która posłuży długie lata.

niedotlenienie mózgu leczenie przyczyny
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Budowa dachu

Post autor: Iza »

Jeśli planujecie właśnie budowę dachu w Waszym domu, to polecam skontaktować się z działającą już od wielu lat na rynku firmą MG Dachy. Z jej pełną ofertą możecie się zapoznać na stronie internetowej https://mgdachy.pl/. Firma ta ogólnie ma na swoim koncie mnóstwo zadowolonych klientów, więc jestem pewna, że również i Wy będziecie usatysfakcjonowani :)
Awatar użytkownika
Maria
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2019, 12:57

Re: Budowa dachu

Post autor: Maria »

Budowa dachu to jeszcze pieśń przyszłości, dopiero zaczynamy, więc wszystko przed nami.
Łatwo nie jest, ale są tez plusy - chociażby to, że myślałam, że wynajem ładowarki teleskopowej to będzie przygoda z serii trudnych.
A tu okazuje się, że w Tarnowie działa ta firma ; https://kyn-pol.pl/wynajem-ladowarek-te ... ch-tarnow/ i to jest strzał w dziesiątkę!
Znajomy nam polecił i naprawdę bezproblemowo można się z nimi dogadać w sprawie terminów, choć tego baliśmy się najbardziej.
Paweł

Re: Budowa dachu

Post autor: Paweł »

Obecnie najlepiej zdecydować się na dach z prefabrykatów. To nowoczesne dachy, wykonywane w technologii MiTek - czyli bez użycia gwoździ - łączone są za pomocą płytek kolczastych. Do wykonania takiego dachu polecam firmę Binder Projekt https://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ , która wykonywała nam taki właśnie dach w ubiegłym roku. Bardzo sprawnie wszystko wykonali, zgodnie z terminami. Widać, ze mają wiedzę i doświadczenie.
śmit

Re: Budowa dachu

Post autor: śmit »

Budowa dachu jest niesamowicie ważna. Dach przecież musi być szczelny, posiadać odpowiednią izolację, itp. Materiał na pokrycie dachu, izolację, okna dachowe oraz cały system odwodnienia (orynnowanie) kupiliśmy z jednej hurtowni - Dachlux https://www.dachlux.pl/oferta/systemy-odwadniania/ w Warszawie. To rzetelny sklep, mają szeroką ofertę wysokiej jakości produktów w korzystnych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ