Brak motywacji do życia

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Brukselka30
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:01

Brak motywacji do życia

Post autor: Brukselka30 »

Zauważyłam, że ostatnio brakuje mi motywacji do życia. Jestem bardzo apatyczna, zamknięta w sobie. Często płaczę i nie mam ochoty na nic. Czy ktoś z Was miał do czynienia z podobnym problemem?
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 61
Rejestracja: 25 mar 2019, 14:12

Re: Brak motywacji do życia

Post autor: Alina »

Moja droga, to się nazywa lenistwo!
Awatar użytkownika
Mela
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:41

Re: Brak motywacji do życia

Post autor: Mela »

Nie byłabym taka pochopna w nazywaniu tego stanu lenistwem. Takie objawy mogą mieć znacznie bardziej poważne podłoże. Może udaj się do psychoterapeuty? Jeśli jesteś z Łodzi lub mieszkasz niedaleko to polecam Poradnię Salomon http://www.poradniasalomon.pl.
Awatar użytkownika
Brukselka30
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:01

Re: Brak motywacji do życia

Post autor: Brukselka30 »

A jakiegoś konkretnego terapeutę polecacie?
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:45

Re: Brak motywacji do życia

Post autor: Bartek »

Chodziłem na wizyty do Pani Aleksandry Domagały i bardzo dużo z tych spotkań wyniosłem. Jeśli nie wiesz w jaki sposób najlepiej sobie pomóc, to koniecznie skorzystaj z pomocy terapeuty.
Awatar użytkownika
Brukselka30
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:01

Re: Brak motywacji do życia

Post autor: Brukselka30 »

Na pewno tak zrobię, dziękuję za pomoc.

fitalco diamond
Awatar użytkownika
maja95
Posty: 95
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:56

Re: Brak motywacji do życia

Post autor: maja95 »

Nie daj sobie wmówić, że to lenistwo, histeria czy jakieś zmiany nastroju na jesień. Takich objawów nie można lekceważyć! Sama raczej też nie poradzisz sobie z tym problemem. Najlepiej wybrać się na psychoterapię - dzięki temu dowiesz się co wpływa na Twój nastrój i jak radzić sobie z tym problemem. Mi psychoterapia u doktora Dariusza Rudasia bardzo pomogła poradzić sobie z początkami depresji.
Awatar użytkownika
elena
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2019, 10:04
Lokalizacja: Sanok

Re: Brak motywacji do życia

Post autor: elena »

Mam tak samo jak Ty. Codziennie wstaje i nic mi się nie chcę.
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Brak motywacji do życia

Post autor: allo83 »

Mi bardzo pomogły warsztaty i szkolenia coachingowe w centrum The Wellness Institute na Limanowskiego w Warszawie. Znacznie podniosła się efektywność zawodowa i moje trudności z radzeniem ze stresem zniknęły jak ręką odjął. Dokładne namiary na nich i szczegółowe informacje można znaleźć na ich stronie www.wellnessinstitute.pl.
ODPOWIEDZ