Strona 1 z 1

Urządzenia kosmetyczne

: 07 cze 2019, 20:28
autor: fikta
Cześć! Chciałabym poznać waszą opinie na temat urządzeń i akcesoriów do gabinetu kosmetycznego - https://maxmedik.pl/422-medycyna-estetyczna . Noszę się z zamiarem otwarcia własnej działalności i zależy mi na jak najwyższej jakości

Re: Urządzenia kosmetyczne

: 25 lip 2019, 9:19
autor: SilverHunter
Urządzenia kosmetyczne to jest bardzo ważna sprawa! Jak dla mnie, to najlepiej kupić jak najdroższe narzędzia tego typu. Takie jest moje zdanie.
_________________________
Tematy prac licencjackich z politologii

Re: Urządzenia kosmetyczne

: 02 sie 2019, 10:07
autor: aska
Jeśli dopiero zaczynasz, dobrze jest od razu, zaopatrzyć się w kosmetyki czy urządzenia z najwyższej półki. Na stronie https://medikapoland.pl/pl/content/8-lesing znajdziesz wszystkie potrzebne rzeczy, które warto mieć w swoim salonie. Co ciekawe, możesz też skorzystać z oferty lesingowej - według mnie to świetna opcja dla osób, które dopiero zaczynają w tym biznesie.

Re: Urządzenia kosmetyczne

: 17 paź 2019, 22:27
autor: ArekWicz
Same urządzenia nie wystarczą, ponieważ najważniejsze są twarde umiejętności które realnie wpłynął na jakość przeprowadzanych zabiegów oraz zadowolenie klientów, którzy też wtedy na pewno częściej do nas wrócą. Ja mogę polecić Ci abyś odwiedziła stronę Polskiego Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii http://pimik.pl/ która oferuje tego typu szkolenia i to nawet z możliwością złapania dodatkowego finansowania.