Urządzenia kosmetyczne

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Urządzenia kosmetyczne

Post autor: fikta »

Cześć! Chciałabym poznać waszą opinie na temat urządzeń i akcesoriów do gabinetu kosmetycznego - https://maxmedik.pl/422-medycyna-estetyczna . Noszę się z zamiarem otwarcia własnej działalności i zależy mi na jak najwyższej jakości
Awatar użytkownika
SilverHunter
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2019, 9:47

Re: Urządzenia kosmetyczne

Post autor: SilverHunter »

Urządzenia kosmetyczne to jest bardzo ważna sprawa! Jak dla mnie, to najlepiej kupić jak najdroższe narzędzia tego typu. Takie jest moje zdanie.
_________________________
Tematy prac licencjackich z politologii
Awatar użytkownika
aska
Posty: 160
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:44

Re: Urządzenia kosmetyczne

Post autor: aska »

Jeśli dopiero zaczynasz, dobrze jest od razu, zaopatrzyć się w kosmetyki czy urządzenia z najwyższej półki. Na stronie https://medikapoland.pl/pl/content/8-lesing znajdziesz wszystkie potrzebne rzeczy, które warto mieć w swoim salonie. Co ciekawe, możesz też skorzystać z oferty lesingowej - według mnie to świetna opcja dla osób, które dopiero zaczynają w tym biznesie.
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Urządzenia kosmetyczne

Post autor: ArekWicz »

Same urządzenia nie wystarczą, ponieważ najważniejsze są twarde umiejętności które realnie wpłynął na jakość przeprowadzanych zabiegów oraz zadowolenie klientów, którzy też wtedy na pewno częściej do nas wrócą. Ja mogę polecić Ci abyś odwiedziła stronę Polskiego Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii http://pimik.pl/ która oferuje tego typu szkolenia i to nawet z możliwością złapania dodatkowego finansowania.
ODPOWIEDZ