Strona 1 z 1

oprogramowanie

: 13 paź 2021, 21:40
autor: Zenuś93
Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w wyborze oprogramowania? Widziałem, że na stronie https://www.vebo.pl/ niezły wybór oprogramowań ale ciężko się na coś zdecydować. Na co waszym zdaniem zwracać uwagę podczas wyboru oprogramowania? Skąd kupujecie oprogramowania?

Re: oprogramowanie

: 15 lis 2021, 19:55
autor: Karolća
Najlepiej znaleźć firmę, która już takimi rzeczami kompleksowo się zajmuje, na pewno coś odpowiedniego znajdą i dla was. Ważne jest tu dopasowanie rozwiązań do każdej firmy, elastyczne podejście. Zadbajcie również i o bezpieczeństwo danych firmowych, to jest kwestia nadrzędna. Można tak znaleźć różne rozwiązania, które mogą wam to zagwarantować, sklep internetowy https://www.senetic.pl/veeam/veeam_back ... ffice_365/ dostarczy wam wielu z nich.

Re: oprogramowanie

: 31 sty 2022, 8:16
autor: TomekLos
Jeżeli też zastanawiacie się nad programem do zarządzania IT to do naszej firmy wprowadziliśmy nVision 13 axence z tego względu że mamy kontrolę i monitorowanie zachowania infrastruktury, oprogramowania i potencjalnych awariach w sieci które moga prowadzić jednak do dużych problemów. Do tego też chcieliśmy poprawić trochę efektywność pracy ponieważ w ostatnich miesiącacj mocno nam to uciekało, a moduł smartime daje możliwość kontroli nad pracownikami. Plusem też jest obsługa techniczna która pomoga nam go dokładnie wdrożyć.

Re: oprogramowanie

: 22 lut 2023, 15:02
autor: scrumer
Praca przez internet to teraz pomału standard. Wiele firm w pandemii przeszło na takie rozwiązanie i tak działa. Czy to lepsze rozwiązanie? Moim zdaniem tak, bo nie ma potrzeby spędzania czasu w korkach przy dojeździe do pracy. Możliwość pracy zdalnej daje nam przede wszystkim branża IT. Polecam wam ciekawy artykuł z tej dziedziny https://rabbid.pl/technologia/scrum-agi ... co-znacza/

Re: oprogramowanie

: 17 sie 2023, 17:10
autor: woziaczka
Do firmy to na pewno oprogramowanie comarch erp optima łódź sprawdzi sie. Program daje mozliwosc zarzadzania stanami magazynowymi i fakturowania i to bez koniecznosci wychodzenia z domu ;)

Re: oprogramowanie

: 31 sie 2023, 17:57
autor: sasetkaa
Ja zaś zauważyłam, że sporo ma do zaoferowania https://www.supremo.pl/technologie/microsoft-365 . Ich oprogramowanie działające w oparciu o chmurę pozwala usprawnić wiele procesów i sprawić, że są one bezpieczeniejsze. Według mnie ten program to duży krok do przodu.