oprogramowanie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Zenuś93

oprogramowanie

Post autor: Zenuś93 »

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w wyborze oprogramowania? Widziałem, że na stronie https://www.vebo.pl/ niezły wybór oprogramowań ale ciężko się na coś zdecydować. Na co waszym zdaniem zwracać uwagę podczas wyboru oprogramowania? Skąd kupujecie oprogramowania?
Karolća

Re: oprogramowanie

Post autor: Karolća »

Najlepiej znaleźć firmę, która już takimi rzeczami kompleksowo się zajmuje, na pewno coś odpowiedniego znajdą i dla was. Ważne jest tu dopasowanie rozwiązań do każdej firmy, elastyczne podejście. Zadbajcie również i o bezpieczeństwo danych firmowych, to jest kwestia nadrzędna. Można tak znaleźć różne rozwiązania, które mogą wam to zagwarantować, sklep internetowy https://www.senetic.pl/veeam/veeam_back ... ffice_365/ dostarczy wam wielu z nich.
TomekLos

Re: oprogramowanie

Post autor: TomekLos »

Jeżeli też zastanawiacie się nad programem do zarządzania IT to do naszej firmy wprowadziliśmy nVision 13 axence z tego względu że mamy kontrolę i monitorowanie zachowania infrastruktury, oprogramowania i potencjalnych awariach w sieci które moga prowadzić jednak do dużych problemów. Do tego też chcieliśmy poprawić trochę efektywność pracy ponieważ w ostatnich miesiącacj mocno nam to uciekało, a moduł smartime daje możliwość kontroli nad pracownikami. Plusem też jest obsługa techniczna która pomoga nam go dokładnie wdrożyć.
scrumer

Re: oprogramowanie

Post autor: scrumer »

Praca przez internet to teraz pomału standard. Wiele firm w pandemii przeszło na takie rozwiązanie i tak działa. Czy to lepsze rozwiązanie? Moim zdaniem tak, bo nie ma potrzeby spędzania czasu w korkach przy dojeździe do pracy. Możliwość pracy zdalnej daje nam przede wszystkim branża IT. Polecam wam ciekawy artykuł z tej dziedziny https://rabbid.pl/technologia/scrum-agi ... co-znacza/
ODPOWIEDZ