Strona 1 z 1

Drzwi do mieszkania?

: 28 cze 2021, 10:24
autor: Jacekś17
Czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej i jakie warto kupić drzwi do mieszkania? Czy kupować je online, czy może jednak stacjonarnie? Jak wpisuję w wyszukiwarkę drzwi kielce okazuje się, że które firm drzwi w swojej ofercie mają jest naprawdę dużo. Jednak póki co nie bardzo wiem jakie wybrać. Czy możecie coś doradzić?

Re: Drzwi do mieszkania?

: 30 cze 2021, 1:21
autor: Darek kł.
Pewnie, znam solidna Firmę z Łodzi- VRATA - https://vrata.pl/drzwi-lodz/ i co ważne zostaną zamontowane zgodnie ze sztuką budowlaną, bez żadnych szczelin i tego typu historii. Zamiast narażać się na bałagan i kosztowne prace remontowe często lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie ościeżnicy, która jest nakładką na tę istniejącą - efekt wizualny naprawdę potrafi zaskoczyć! Oni Ci doradzą - umów się na rozmowę.

Re: Drzwi do mieszkania?

: 05 lip 2021, 14:34
autor: Ptyś
Jak już wybierzecie drzwi do mieszkania to może warto też wybrać domykacze do drzwiJest ich kilka rodzajów. Są obecnie często montowane w prywatnych mieszkaniach i domach. Podnosza komfort, zabezpieczaja przed utratą ciepła w pomieszczeniach. Ja na pewno zamonuje go w drzwiach wejściowych do domu.

Re: Drzwi do mieszkania?

: 13 lip 2021, 14:39
autor: qaż
Uważam, że drzwi są wizytówką domu, czy mieszkania. My postawiliśmy na solidne drewniane drzwi wejściowe, które są oczywiście wzmocnione, nie łatwo by było je sforsować :). Je znaleźliśmy w ofercie producenta ABA Wiktorczyk http://www.wiktorczyk.com.pl/pl/okna-dr ... zewnetrzne z Czarkowa. Drzwi są wytrzymałe, posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe - szybę antywłamaniową i zamek Secury Automatic z trzema punktami ryglowania i wkładką patentową klasy „C”. Dodatkowo są ładne, naprawdę nam się podobają pod względem wizualnym. Szczerze mogę je wam polecić, w ofercie tego producenta znajdziecie wyłącznie produkty wysokiej jakości.