Drzwi do mieszkania?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Jacekś17

Drzwi do mieszkania?

Post autor: Jacekś17 »

Czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej i jakie warto kupić drzwi do mieszkania? Czy kupować je online, czy może jednak stacjonarnie? Jak wpisuję w wyszukiwarkę drzwi kielce okazuje się, że które firm drzwi w swojej ofercie mają jest naprawdę dużo. Jednak póki co nie bardzo wiem jakie wybrać. Czy możecie coś doradzić?
Darek kł.

Re: Drzwi do mieszkania?

Post autor: Darek kł. »

Pewnie, znam solidna Firmę z Łodzi- VRATA - https://vrata.pl/drzwi-lodz/ i co ważne zostaną zamontowane zgodnie ze sztuką budowlaną, bez żadnych szczelin i tego typu historii. Zamiast narażać się na bałagan i kosztowne prace remontowe często lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie ościeżnicy, która jest nakładką na tę istniejącą - efekt wizualny naprawdę potrafi zaskoczyć! Oni Ci doradzą - umów się na rozmowę.
Ptyś

Re: Drzwi do mieszkania?

Post autor: Ptyś »

Jak już wybierzecie drzwi do mieszkania to może warto też wybrać domykacze do drzwiJest ich kilka rodzajów. Są obecnie często montowane w prywatnych mieszkaniach i domach. Podnosza komfort, zabezpieczaja przed utratą ciepła w pomieszczeniach. Ja na pewno zamonuje go w drzwiach wejściowych do domu.
qaż

Re: Drzwi do mieszkania?

Post autor: qaż »

Uważam, że drzwi są wizytówką domu, czy mieszkania. My postawiliśmy na solidne drewniane drzwi wejściowe, które są oczywiście wzmocnione, nie łatwo by było je sforsować :). Je znaleźliśmy w ofercie producenta ABA Wiktorczyk http://www.wiktorczyk.com.pl/pl/okna-dr ... zewnetrzne z Czarkowa. Drzwi są wytrzymałe, posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe - szybę antywłamaniową i zamek Secury Automatic z trzema punktami ryglowania i wkładką patentową klasy „C”. Dodatkowo są ładne, naprawdę nam się podobają pod względem wizualnym. Szczerze mogę je wam polecić, w ofercie tego producenta znajdziecie wyłącznie produkty wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ