Strona 1 z 1

Chłodzenie powietrza w domu

: 03 kwie 2021, 14:56
autor: Alwin80
Jak myślicie, jaki jest najskuteczniejszy sposób na chłodzenie powietrza w domu? Powiem wam, że ja zdecydowałem się na montaż klimatyzacji domowej i od tego czasu nie zamieniłbym tej instalacji na nic innego. Szczególnie latem daje ulgę nie do opisania. Ktoś z was też postawił na klimę? Jesteście zadowoleni?

Re: Chłodzenie powietrza w domu

: 17 cze 2021, 23:04
autor: giszań
Najlepszym sposobem na chłodzenie powietrza w domu jest moim zdaniem oczywiście klima :) Sam zdecydowałem się na jej montaż jakiś rok temu - i powiem wam,że jak teraz czuję że nadchodzi fala upałów, to jestem bardzo zadowolony, że będę miał w domu przyjemny chłod. Zwłaszcza,że pracuję teraz w 100% zdalnie! Inaczej nie wyobrażam sobie funkcjonowania latem - klimatyzacja to zbawienie. Mi montowała firma https://www.klimainstal.pl/oferta-dla-d ... imatyzacja i muszę przyznać,że bardzo sprawnie i szybko im poszło, sprzęt jest cały czas absolutnie niezawodny!

Re: Chłodzenie powietrza w domu

: 28 cze 2021, 12:21
autor: bongu
Myślę, że klimatyzator https://www.clatronic.pl/klimatyzatory/ będzie dobrą opcją na chłodzenie w domu, sam posiadam jeden z nich i jestem zadowolony z jego działania. Nie spodziewałem się, że będzie miał on aż taką moc, jest naprawdę solidny, mimo nie wysokiej ceny.

Re: Chłodzenie powietrza w domu

: 20 lip 2021, 10:11
autor: misekć34
W niektórych domach instalacja klimatyzacji do duży koszt, ja u siebie zdecydowałem się na klimatyzator przemysłowy. Skuteczność chłodzenia podobna do tego tradycyjnego, jednak instalacja w ciągu jednego dnia, banalnie prosta. Z minusów zabiera trochę miejsca, jednak nie rzuca się on w oczy dzięki maskownicy. Jest to fajna alternatywa w stosunku do zwykłego klimatyzatora.

Re: Chłodzenie powietrza w domu

: 22 lip 2021, 10:50
autor: michałzielnicki
Ostatnie upały nie pozostawiły mi wyjścia i kupiłem klimatyzator do domu... Trochę czasu poświęciłem na poszukiwania, ale w końcu trafiłem na przyjaznych i merytorycznych sprzedawców z firmy Conpro którzy doradzili odpowiedni klimatyzator. W ramach usługi mogłem również liczyć na montaż instalacji, a całość jest niezwykle wydajna i energooszczędna. Profesjonalne rozwiązanie.

Re: Chłodzenie powietrza w domu

: 11 sie 2021, 13:44
autor: Karol12398Ń
Jeżeli szukasz doskonałych rozwiązań z zakresu klimatyzacji to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.salixbydgoszcz.pl/oferta/ur ... atyzacyjne . Firm Salix oferuję montaż nie tylko klimatyzacji ale również urządzenia wentylacyjne, urządzenia grzewcze, pompy ciepła w tym rekuperacja.