Chłodzenie powietrza w domu

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Alwin80
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2020, 9:39

Chłodzenie powietrza w domu

Post autor: Alwin80 »

Jak myślicie, jaki jest najskuteczniejszy sposób na chłodzenie powietrza w domu? Powiem wam, że ja zdecydowałem się na montaż klimatyzacji domowej i od tego czasu nie zamieniłbym tej instalacji na nic innego. Szczególnie latem daje ulgę nie do opisania. Ktoś z was też postawił na klimę? Jesteście zadowoleni?
giszań

Re: Chłodzenie powietrza w domu

Post autor: giszań »

Najlepszym sposobem na chłodzenie powietrza w domu jest moim zdaniem oczywiście klima :) Sam zdecydowałem się na jej montaż jakiś rok temu - i powiem wam,że jak teraz czuję że nadchodzi fala upałów, to jestem bardzo zadowolony, że będę miał w domu przyjemny chłod. Zwłaszcza,że pracuję teraz w 100% zdalnie! Inaczej nie wyobrażam sobie funkcjonowania latem - klimatyzacja to zbawienie. Mi montowała firma https://www.klimainstal.pl/oferta-dla-d ... imatyzacja i muszę przyznać,że bardzo sprawnie i szybko im poszło, sprzęt jest cały czas absolutnie niezawodny!
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Chłodzenie powietrza w domu

Post autor: bongu »

Myślę, że klimatyzator https://www.clatronic.pl/klimatyzatory/ będzie dobrą opcją na chłodzenie w domu, sam posiadam jeden z nich i jestem zadowolony z jego działania. Nie spodziewałem się, że będzie miał on aż taką moc, jest naprawdę solidny, mimo nie wysokiej ceny.
misekć34

Re: Chłodzenie powietrza w domu

Post autor: misekć34 »

W niektórych domach instalacja klimatyzacji do duży koszt, ja u siebie zdecydowałem się na klimatyzator przemysłowy. Skuteczność chłodzenia podobna do tego tradycyjnego, jednak instalacja w ciągu jednego dnia, banalnie prosta. Z minusów zabiera trochę miejsca, jednak nie rzuca się on w oczy dzięki maskownicy. Jest to fajna alternatywa w stosunku do zwykłego klimatyzatora.
michałzielnicki

Re: Chłodzenie powietrza w domu

Post autor: michałzielnicki »

Ostatnie upały nie pozostawiły mi wyjścia i kupiłem klimatyzator do domu... Trochę czasu poświęciłem na poszukiwania, ale w końcu trafiłem na przyjaznych i merytorycznych sprzedawców z firmy Conpro którzy doradzili odpowiedni klimatyzator. W ramach usługi mogłem również liczyć na montaż instalacji, a całość jest niezwykle wydajna i energooszczędna. Profesjonalne rozwiązanie.
Karol12398Ń

Re: Chłodzenie powietrza w domu

Post autor: Karol12398Ń »

Jeżeli szukasz doskonałych rozwiązań z zakresu klimatyzacji to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.salixbydgoszcz.pl/oferta/ur ... atyzacyjne . Firm Salix oferuję montaż nie tylko klimatyzacji ale również urządzenia wentylacyjne, urządzenia grzewcze, pompy ciepła w tym rekuperacja.
ODPOWIEDZ