Strona 1 z 1

dywan

: 11 kwie 2021, 7:05
autor: Tamara Ś
Koniecznie muszę wyprać dywan! Kogo polecacie? Jaka opcja najlepsza? Koniecznie dajcie znać! Już nie wiem, gdzie mam szukać pomocy. Dywan ma długie włosy i czyszczenie samodzielne jest udręką. I co bym nie robila, to nie wyglada tak jak powinien. Nie mam juz do niego siły.

Re: dywan

: 11 kwie 2021, 11:41
autor: terśka
Szkoda że nie podajesz gdzie mieszkasz. Bo w Warszawie jest bardzo dobra pralnia wodno-chemiczna tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Im spokojnie można powieżyć do czyszczenia nawet najdroższy dywan. I nie musisz się martwić o dostarczenie dywanu do pralni. Skorzystaj z telefonu i umów termin, a oni sami odbiorą dywan do czyszczenia z twojego domu.

Re: dywan

: 26 kwie 2021, 21:00
autor: balecki
Sam wybór dywanu na pewno nie może być szybki oraz nieprzemyślany. Właśnie dlatego jak przeczytałem artykuł https://kobietawielepiej.pl/jaki-kolor- ... o-sypialni to teraz dokładnie zdaję sobie sprawę jakiego koloru dywan wybrać do sypialni. Jak dla mnie takie kwestie są niezwykle ważne.

Re: dywan

: 15 cze 2021, 19:40
autor: taawiś
A ten artykuł https://sklepeureka.pl/jaki-dywan-do-pokoju-dzieciecego już czytaliście? Jeśli nie, to warto się z nim na spokojnie zapoznać. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim niezwykle praktycznych informacji na temat wyboru dywanu do pokoju dziecięcego. Dowiecie się tam na co zwrócić uwagę.

Re: dywan

: 17 cze 2021, 19:28
autor: balecki
Jakiś czas temu również miałem okazję przeczytać w https://mebleportal.pl/artykul/dywany-n ... ac-w-domu/ jak wygląda kwestia wyboru właściwego dywanu. Muszę przyznać, że jest to niewątpliwie bardzo ważna sprawa i na pewno warto się nią zainteresować.