dywan

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Tamara Ś

dywan

Post autor: Tamara Ś »

Koniecznie muszę wyprać dywan! Kogo polecacie? Jaka opcja najlepsza? Koniecznie dajcie znać! Już nie wiem, gdzie mam szukać pomocy. Dywan ma długie włosy i czyszczenie samodzielne jest udręką. I co bym nie robila, to nie wyglada tak jak powinien. Nie mam juz do niego siły.
terśka

Re: dywan

Post autor: terśka »

Szkoda że nie podajesz gdzie mieszkasz. Bo w Warszawie jest bardzo dobra pralnia wodno-chemiczna tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Im spokojnie można powieżyć do czyszczenia nawet najdroższy dywan. I nie musisz się martwić o dostarczenie dywanu do pralni. Skorzystaj z telefonu i umów termin, a oni sami odbiorą dywan do czyszczenia z twojego domu.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: dywan

Post autor: balecki »

Sam wybór dywanu na pewno nie może być szybki oraz nieprzemyślany. Właśnie dlatego jak przeczytałem artykuł https://kobietawielepiej.pl/jaki-kolor- ... o-sypialni to teraz dokładnie zdaję sobie sprawę jakiego koloru dywan wybrać do sypialni. Jak dla mnie takie kwestie są niezwykle ważne.
taawiś

Re: dywan

Post autor: taawiś »

A ten artykuł https://sklepeureka.pl/jaki-dywan-do-pokoju-dzieciecego już czytaliście? Jeśli nie, to warto się z nim na spokojnie zapoznać. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim niezwykle praktycznych informacji na temat wyboru dywanu do pokoju dziecięcego. Dowiecie się tam na co zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: dywan

Post autor: balecki »

Jakiś czas temu również miałem okazję przeczytać w https://mebleportal.pl/artykul/dywany-n ... ac-w-domu/ jak wygląda kwestia wyboru właściwego dywanu. Muszę przyznać, że jest to niewątpliwie bardzo ważna sprawa i na pewno warto się nią zainteresować.
ODPOWIEDZ