Strona 1 z 1

Ocieplenie z Ekofibru

: 01 paź 2020, 14:23
autor: bogdan1960
Witam. Czy ktoś z was zdecydował się na ocieplenie domu włóknem celulozowym? Jak oceniacie skuteczność takiego materiału? Czytałem o nim na stronie firmy Ekofiber i zastanawiam się, czy warto byłoby go wykorzystać.

suplement diety detox

Re: Ocieplenie z Ekofibru

: 19 paź 2020, 12:44
autor: Skalosz_61
Jeśli chodzi o termoizolację, to Ekofiber radzi sobie świetnie, ja nie mam zastrzeżeń. Poza tym odstrasza też insekty i gryzonie, zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni, a nawet jest odporny na działanie ognia. To nowoczesna i w pełni ekologiczna metoda.

Re: Ocieplenie z Ekofibru

: 26 paź 2020, 7:59
autor: serwisant
Skuteczne czyszczenie powierzchni może odbywać się z wykorzystaniem drobnych, sypkich materiałów jak np. piasek. Taki zabieg to piaskowanie. Jednak nie każda powierzchnia nadaje się do czyszczenia z wykorzystaniem takiej metody. Zazwyczaj muszą to być powierzchnie nie zbyt delikatne i solidne. Proces ten jest bardzo skuteczny, a powierzchnia dzięki temu uzyskana na bardzo ładny wygląd.

Re: Ocieplenie z Ekofibru

: 25 sty 2021, 22:53
autor: myślicie32
Dom ociepliliśmy pianką poliuretanową i byliśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy Dipam. W końcu, jeśli wybrałeś profesjonalną firmę, nie musisz martwić się o materiały, z którymi pracują. Dipam posiadał wszelkie certyfikaty jakości i wszystko, co powinien mieć profesjonalny zespół https://dipam.pl/ocieplenie-pianka-scian. Doświadczenie, jakość i odpowiedzialność naprawdę nas zachwycili.

Re: Ocieplenie z Ekofibru

: 26 sty 2021, 12:57
autor: koleś
Nie znam się, przy budowie mojego Narcyzka 2 https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz-2 nie będę sama szukała wyposażenia i części. Na pewno będę polegała na fachowcu poleconym przez mojego znajomego. Takie polecenia są najlepsze przecież.

Re: Ocieplenie z Ekofibru

: 05 lip 2021, 17:10
autor: balecki
W sumie ja jeszcze o tym nie słyszałem więc również ciężko jest mi się odnieść do tych produktów. Natomiast jeśli chodzi o mnie to ja również od pewnego czasu zastanawiam się co wybrać na ocieplenie i izolację. Myślę, że wełna mineralna z firmy https://www.knaufinsulation.pl/ będzie najlepszym rozwiązaniem.