Ocieplenie z Ekofibru

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
bogdan1960
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 0:12

Ocieplenie z Ekofibru

Post autor: bogdan1960 »

Witam. Czy ktoś z was zdecydował się na ocieplenie domu włóknem celulozowym? Jak oceniacie skuteczność takiego materiału? Czytałem o nim na stronie firmy Ekofiber i zastanawiam się, czy warto byłoby go wykorzystać.

suplement diety detox
Awatar użytkownika
Skalosz_61
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 2:02

Re: Ocieplenie z Ekofibru

Post autor: Skalosz_61 »

Jeśli chodzi o termoizolację, to Ekofiber radzi sobie świetnie, ja nie mam zastrzeżeń. Poza tym odstrasza też insekty i gryzonie, zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni, a nawet jest odporny na działanie ognia. To nowoczesna i w pełni ekologiczna metoda.
Awatar użytkownika
serwisant
Posty: 67
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:30
Kontakt:

Re: Ocieplenie z Ekofibru

Post autor: serwisant »

Skuteczne czyszczenie powierzchni może odbywać się z wykorzystaniem drobnych, sypkich materiałów jak np. piasek. Taki zabieg to piaskowanie. Jednak nie każda powierzchnia nadaje się do czyszczenia z wykorzystaniem takiej metody. Zazwyczaj muszą to być powierzchnie nie zbyt delikatne i solidne. Proces ten jest bardzo skuteczny, a powierzchnia dzięki temu uzyskana na bardzo ładny wygląd.
http://budowa-remonty.xlx.pl/
myślicie32

Re: Ocieplenie z Ekofibru

Post autor: myślicie32 »

Dom ociepliliśmy pianką poliuretanową i byliśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy Dipam. W końcu, jeśli wybrałeś profesjonalną firmę, nie musisz martwić się o materiały, z którymi pracują. Dipam posiadał wszelkie certyfikaty jakości i wszystko, co powinien mieć profesjonalny zespół https://dipam.pl/ocieplenie-pianka-scian. Doświadczenie, jakość i odpowiedzialność naprawdę nas zachwycili.
koleś

Re: Ocieplenie z Ekofibru

Post autor: koleś »

Nie znam się, przy budowie mojego Narcyzka 2 https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz-2 nie będę sama szukała wyposażenia i części. Na pewno będę polegała na fachowcu poleconym przez mojego znajomego. Takie polecenia są najlepsze przecież.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Ocieplenie z Ekofibru

Post autor: balecki »

W sumie ja jeszcze o tym nie słyszałem więc również ciężko jest mi się odnieść do tych produktów. Natomiast jeśli chodzi o mnie to ja również od pewnego czasu zastanawiam się co wybrać na ocieplenie i izolację. Myślę, że wełna mineralna z firmy https://www.knaufinsulation.pl/ będzie najlepszym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ