Strona 1 z 1

Przedłużanie włosów

: 19 wrz 2022, 6:04
autor: Pelagia_60
Orientujecie się jaka jest mniej więcej cena przedłużania włosów? Dodam od razu, że chodzi mi o fryzjerów w Katowicach. Chcę sprawdzić sobie i porównać różne oferty, żeby móc wybrać właściwego specjalistę. Nie raz widziałam różne włosowe koszmarki i bardzo bym chciała tego uniknąć. Także jeśli macie mi kogoś do polecenia to ja zamieniam się w słuch. :)

Re: Przedłużanie włosów

: 17 paź 2022, 11:26
autor: Lolka
Pelagia, ceny są różne. Akurat jeśli chodzi o Katowice, to nie mogę się wypowiedzieć bo nigdy nie byłam, ale mogę Ci śmiało powiedzieć, że cennik za przedłużanie włosów w Bielsku-Białej waha się od 2000 do ponad 4500 zł i uzależniony jest od długości włosów. Takie dane znalazłam na stronie https://www.tagomagohair.pl/cennik/.

Swoją drogą, to zastanawiam się, właśnie nie wychodzi taniej korekta włosów. Idziesz do jakiegoś taniego fryzjera, on zakłada Ci włosy, a później umawiasz się na korektę. Tylko nie wiem czy czasem nie okaże się, że fryzjer tak to źle zrobi, że poprawki w profesjonalnym salonie przedłużania włosów wyjdą jeszcze drożej :)

wentylacja łódź sklep