Przedłużanie włosów

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Pelagia_60
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2022, 22:35

Przedłużanie włosów

Post autor: Pelagia_60 »

Orientujecie się jaka jest mniej więcej cena przedłużania włosów? Dodam od razu, że chodzi mi o fryzjerów w Katowicach. Chcę sprawdzić sobie i porównać różne oferty, żeby móc wybrać właściwego specjalistę. Nie raz widziałam różne włosowe koszmarki i bardzo bym chciała tego uniknąć. Także jeśli macie mi kogoś do polecenia to ja zamieniam się w słuch. :)
Lolka

Re: Przedłużanie włosów

Post autor: Lolka »

Pelagia, ceny są różne. Akurat jeśli chodzi o Katowice, to nie mogę się wypowiedzieć bo nigdy nie byłam, ale mogę Ci śmiało powiedzieć, że cennik za przedłużanie włosów w Bielsku-Białej waha się od 2000 do ponad 4500 zł i uzależniony jest od długości włosów. Takie dane znalazłam na stronie https://www.tagomagohair.pl/cennik/.

Swoją drogą, to zastanawiam się, właśnie nie wychodzi taniej korekta włosów. Idziesz do jakiegoś taniego fryzjera, on zakłada Ci włosy, a później umawiasz się na korektę. Tylko nie wiem czy czasem nie okaże się, że fryzjer tak to źle zrobi, że poprawki w profesjonalnym salonie przedłużania włosów wyjdą jeszcze drożej :)
mariolla

Re: Przedłużanie włosów

Post autor: mariolla »

Super... Ja właśnie też chcę teraz postawić na przedłużanie włosów, ponieważ moje są dość krótkie. A kobieta w długi włoskach zawsze robi furorę ;). Jak chodzi o mnie to znalazłam wlosy na mikroringi w korzystnej cenie w sklepie Remy Hair i chyba tam właśnie dokonam zakupu.
przedluzaniewlosow

Re: Przedłużanie włosów

Post autor: przedluzaniewlosow »

Wszystko zależy od metody i długości włosów, ale ceny zaczynają się już od 900 zł. Ja akurat przedłużałam włosy u Pani Ani - dopytaj o szczegóły Przedłużanie włosów Bielsko
ODPOWIEDZ