Strona 1 z 1

Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

: 18 lis 2019, 9:17
autor: Kordik
Witam.

Ostatnio myślę nad tym, czy wziąć kredyt dla firmy. Jestem po wstępnej rozmowie ze specjalistą kredytowym z Habza(bardzo miły Pan), który zaproponował mi kredyt na dobrych warunkach, ale jestem bardzo sceptycznie nastawiony do kredytów. Myślicie, że w moim przypadku kiedy firma istnieje 2 lata i póki co mamy płynność prac, to jak jest sens brać kredyt na rozwój takiej firmy?

Re: Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

: 10 gru 2019, 12:14
autor: katpat
Moim zdaniem w takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy jaką oferuje profesjonalny pośrednik kredytowy https://bydgoszcz.habzafinanse.com.pl/ nie związany z żądnym bankiem. Nie tylko znajdzie najlepszą ofertę kredytu czy pożyczki, ale przeprowadzi nas przez cały proces kredytowania i będzie do naszej dyspozycji aż do dnia spłaty ostatniej raty.

Re: Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

: 17 sty 2021, 16:53
autor: AdamŻ
Ja tez korzystałem z pomocy pośrednika kredytowego i powiem wam, że to był chyba najlepszy wybór. Zdecydowałem się na wybór tego biura https://finansowypiotr.pl/ i teraz mam to co chciałem na dogodnych warunkach.

Re: Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

: 26 sty 2021, 14:02
autor: Loliczko
Jest naprawdę wiele sytuacji w firmie kiedy taka dodatkowa kasa się przyda. No moim zdaniem jak to na inwestycje to na pewno warto. Na https://tadam-finanse.pl/ zobacz sobie, oni mają takie kredyty firmowe i nie mają warunków z kosmosu jak w innych instytucjach

Re: Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

: 12 cze 2021, 0:09
autor: kaśka1
Mieliście kredyt w IDEA BANK? Wielu kredytobiorców może otrzymać zwrot pieniędzy za pakiety płynnościowe, kaucje i niektóre ubezpieczenia. Warto przesłać swoją umowę kredytową na adres email: [email protected] . Taka analiza pokaże czy wam się coś należy czy też nie. Można także skontaktować się pod numerem telefonu 665 839 292. Na pewno dużym plusem jest to, że pieniądze za pobrane kaucje można naprawę szybko otrzymać.