Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 44
Rejestracja: 09 sie 2019, 7:10

Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

Post autor: Kordik »

Witam.

Ostatnio myślę nad tym, czy wziąć kredyt dla firmy. Jestem po wstępnej rozmowie ze specjalistą kredytowym z Habza(bardzo miły Pan), który zaproponował mi kredyt na dobrych warunkach, ale jestem bardzo sceptycznie nastawiony do kredytów. Myślicie, że w moim przypadku kiedy firma istnieje 2 lata i póki co mamy płynność prac, to jak jest sens brać kredyt na rozwój takiej firmy?
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:30

Re: Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

Post autor: katpat »

Moim zdaniem w takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy jaką oferuje profesjonalny pośrednik kredytowy https://bydgoszcz.habzafinanse.com.pl/ nie związany z żądnym bankiem. Nie tylko znajdzie najlepszą ofertę kredytu czy pożyczki, ale przeprowadzi nas przez cały proces kredytowania i będzie do naszej dyspozycji aż do dnia spłaty ostatniej raty.
AdamŻ

Re: Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

Post autor: AdamŻ »

Ja tez korzystałem z pomocy pośrednika kredytowego i powiem wam, że to był chyba najlepszy wybór. Zdecydowałem się na wybór tego biura https://finansowypiotr.pl/ i teraz mam to co chciałem na dogodnych warunkach.
Awatar użytkownika
Loliczko
Posty: 112
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:56

Re: Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

Post autor: Loliczko »

Jest naprawdę wiele sytuacji w firmie kiedy taka dodatkowa kasa się przyda. No moim zdaniem jak to na inwestycje to na pewno warto. Na https://tadam-finanse.pl/ zobacz sobie, oni mają takie kredyty firmowe i nie mają warunków z kosmosu jak w innych instytucjach
kaśka1

Re: Kredyt dla firmy - Jak myślicie?

Post autor: kaśka1 »

Mieliście kredyt w IDEA BANK? Wielu kredytobiorców może otrzymać zwrot pieniędzy za pakiety płynnościowe, kaucje i niektóre ubezpieczenia. Warto przesłać swoją umowę kredytową na adres email: [email protected] . Taka analiza pokaże czy wam się coś należy czy też nie. Można także skontaktować się pod numerem telefonu 665 839 292. Na pewno dużym plusem jest to, że pieniądze za pobrane kaucje można naprawę szybko otrzymać.
ODPOWIEDZ