Doradca inwestycyjny

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących informacji o aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Doradca inwestycyjny

Post autor: Zefir »

Inwestowanie to nie jest prosta sprawa. Należy to wszystko bardzo dokładnie przemyśleć. W końcu są to nasze pieniadze a chcemy je jakoś słusznie zainwestować. Jeżeli nie jesteś pewien to moze doradca inwestycyjny będzie w stanie Ci jakoś pomóc i trochę podpowiedzieć.
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: contik »

Jak inwestowac to w coś, co się opłaca, przykładowo surowce albo forex. Owszem trzeba mieć na ten temat wiedzę, ale słuchajcie, na spokojnie. Macie na xtb demo więc się na start wdrożycie co i jak, a potem już leci z górki. Tylko nie podejmujcie pochopnych decyzji pod wpływem emocji.
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: contik »

ja wam powiem, że wcześniej bałam się inwestować, ale jak zauważyłam jakie fajne sa systemy, w których znajdziemy sporo ciekawych akcji do inwestowania, to w końcu się przelamałam. Zainwestowałam cześć moich oszczędności w systemie XTBB, dokładniej w surowce, najpierw sobie jeszcze demo zrobiłam, żeby dokładnie się zapoznać jak to wszystko działa i już :)
goska9010
Posty: 6
Rejestracja: 08 cze 2020, 18:32

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: goska9010 »

Moim zdaniem fajną inwestycją są również kryptowaluty, tylko trzeba się najpierw trochę wysilić i się tego nauczyć
Moluś

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: Moluś »

Czasami warto skorzystać z pomocy specjalisty, bo w finansach niekiedy trzeba profesjonalnej porady, żeby nie wpakować się w jakieś problemy. Można również zerknąć na jakieś jakieś portale http://zarabianie.org.pl/, które przedstawiają również szczegółowe informacje http://zarabianie.org.pl/inwestowanie/w ... ednosci-w/ - one również mogą pomóc nam w podjęciu.

vioc pos
dzerń

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: dzerń »

My, zanim ponownie zainwestowaliśmy, tym razem z pomocą specjalistów z butiku inwestycyjnego BJ Optima z Warszawy https://www.bjoptima.pl/inwestycje/inwe ... zewnetrzne, skorzystaliśmy z ich usług związanych z analizą naszego portfela inwestycyjnego oraz jego restrukturyzacją. Ich usługi są kompleksowe, a oferta bardzo dobrze skonstruowana. Z nimi kompletnie zmieniliśmy swoje podejście do inwestowania i nareszcie stało się to opłacalne. Różnica naprawdę jest ogromna, polecam ich gorąco, to odpowiedzialni i kompetentni ludzie.
Lućka

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: Lućka »

Każdy doradca inwestycyjny powiem wam to samo jeśli chodzi o lokaty bankowe - na lokatach nie da się w tej chwili realnie zarobić gdyż są one oprocentowanie niżej niż wynosi inflacja. Warto poszukać innych instrumentów finansowych , gdzie zarobek jest ponad inflacją a ryzyko jest na akceptowalnym poziomie. Fundusze - uważam ,że tutaj warto spojrzeć.Znajdź swój typ o ryzyku jakie zaakceptujesz i określ czas na jaki jesteś w stanie zamrozić swoje oszczędności. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
sneaky
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2020, 23:06

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: sneaky »

Zefir pisze: ↑01 kwie 2020, 19:48 Inwestowanie to nie jest prosta sprawa. Należy to wszystko bardzo dokładnie przemyśleć. W końcu są to nasze pieniadze a chcemy je jakoś słusznie zainwestować. Jeżeli nie jesteś pewien to mozebędzie w stanie Ci jakoś pomóc i trochę podpowiedzieć.
Jeśli np. patrzysz na wyceny funduszy notowania https://generali-investments.pl/content ... -otwartych i nic to tobie nie mówi, to znaczy, że trzeba się trochę doszkolić tej tematyce.
igła21

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: igła21 »

Taki doradca inwestycyjny może się zdecydowanie przydać, zawsze lepiej się poradzić. Jeszcze kwestia w co inwestujecie lub zamierzacie inwestować. Na przykład w temacie kryptowalut to wiele przydatnych informacji można znaleźć w internecie. Tak jak o handlu kryptowalutami na http://www.optimusplus.pl/handel-krypto ... nformacji/ można się dużo dowiedzieć. Przydatne są takie portale.
sótto

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: sótto »

Ktoś taki byłby dobrym planem dla mnie, ale wydaje mi się, że przede wszystkim należy pomyśleć o tym, żeby zastanowić się nad tym, co jest dobre dziś w inwestowaniu. I tutaj https://gdzie-inwestowac.pl/jak-i-w-co- ... nwestowac/ takie rzeczy są znalezione. Wydaje mi się, że w sumie każdy ma prawo sam wybierać, ale przeczytanie porady może tylko pomóc.
zułka

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: zułka »

sótto pisze: ↑15 maja 2021, 10:09 Ktoś taki byłby dobrym planem dla mnie, ale wydaje mi się, że przede wszystkim należy pomyśleć o tym, żeby zastanowić się nad tym, co jest dobre dziś w inwestowaniu. I tutaj https://gdzie-inwestowac.pl/jak-i-w-co- ... nwestowac/ takie rzeczy są znalezione. Wydaje mi się, że w sumie każdy ma prawo sam wybierać, ale przeczytanie porady może tylko pomóc.
Jak ktoś ma oszczedności to warto inwestować. Pózniej w jesieni życia bedzie miała lepsze dochody
Władka

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: Władka »

Na jesień życia to warto dodatkowo oszczędzać, dobrym programem jest ppk, dzieki niemu możemy mieć i 1000 zł więcej do przyszłej emerytury to po pierwsze, a po drugie jak widać już w tej chwili przynoszą one dochód, można o tym poczytać w różnych publikacjach http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ Wiec na pewno nie warto sie wypisywać.
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Re: Doradca inwestycyjny

Post autor: mksi898 »

Na pewno jeśli chodzi o inwestycje, trzeba do nich podejść bardzo ostrożnie. Trzeba dokładnie przemyśleć w co i jak zainwestujesz. Przy tej okazji polecam Ci zastanowić się nad ofertą: https://ipopema.pl/bankowosc-inwestycyjna,p2 . Firma ma świetne opinie i duże doświadczenie, więc warto jej zaufać.
ODPOWIEDZ