Ciągnik i części

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących informacji o aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Ciągnik i części

Post autor: mksi898 »

Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś dobrego sklepu z oponami do ciągnika. Zastanawiam się, co możecie polecić, ostatnio nie jestem w temacie i nie wiem, po jakie oferty warto sięgać. Dajcie znać!
błażko4322

Re: Ciągnik i części

Post autor: błażko4322 »

To ja akurat znam taką fajną stronę, jak https://www.hurtopony.pl/ więc tam zerknijcie sobie w celu znalezienia i kupienia opon do Waszego ciągnika. Wyróżniają ich super ceny oraz przede wszystkim to, że bez problemu dobierzecie opony rozmiarem i marką. Wszystko sprawdzicie na podanej stronie, więc nie zwlekajcie i sprawdzajcie.
kamiś

Re: Ciągnik i części

Post autor: kamiś »

O tak, tak! Strona hurtopony.pl mnie osobiście jest znana, no i nie ukrywam, że miałem okazję z niej korzystać, ale zamawiałem zwykłe opony. Teraz również będę tam wracał po opony do ciągnika, bo praca czeka, a ja traktorem na razie nie mogę ruszać, z tego względu, że jedna opona kompletnie nie nadaje się do użytku.
trołskowski

Re: Ciągnik i części

Post autor: trołskowski »

Części do Ursusa i innych urządzeń rolniczych w moim gospodarstwie zamawiam w firmie Kunert gdzie mogę liczyć na najwyższą jakość zamienników w tym zakresie. Duży wybór i rozsądne ceny, a w ramach usług oferują również serwis czy sprzedaż używanych ciągników. Profesjonalna firma.
ODPOWIEDZ