Zdrowy zwierzak

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Olga_76

Zdrowy zwierzak

Post autor: Olga_76 »

W jaki sposób dbacie o dobrą kondycję i samopoczucie waszych czworonożnych przyjaciół? Ja staram się inwestować w zdrowe karmy dla zwierząt, bo wiem, że to sposób żywienia ma ogromny wpływ na powstawanie różnych chorób i dolegliwości. Też o to dbacie? Może polecicie mi jakieś konkretne karmy dobrej jakości do przetestowania?
mISZKAż

Re: Zdrowy zwierzak

Post autor: mISZKAż »

Jeżeli szukasz sprawdzonych karm dla swoich piesków to polecam zapoznać się z oferta tego sklepu zoologicznego https://superkarma.com.pl/kontakt-f-1.html . Ja kupuję u nich karmy dla moich alergicznych psiaczków i karma bardzo dobrze robi na ich brzuszki.
Awatar użytkownika
kumpel

Post autor: kumpel »

Karma dla psa ma ogromne znaczenie, wplywa na jego rozwój, na zdrowie. U nas ciezko bylo dopasowac.. sucha karma w ogole nie wchodzila w gre bo pies nawet nie chcial powąchac... zamowilismy na próbe z Psiego Bufetu i jest szał :) no ale nie dziwie sie, w koncu karma jakosci human grade
głaszczak

Post autor: głaszczak »

kumpel pisze: ↑14 wrz 2021, 12:42 Karma dla psa ma ogromne znaczenie, wplywa na jego rozwój, na zdrowie. U nas ciezko bylo dopasowac.. sucha karma w ogole nie wchodzila w gre bo pies nawet nie chcial powąchac... zamowilismy na próbe z Psiego Bufetu i jest szał :) no ale nie dziwie sie, w koncu karma jakosci human grade
Mój pies jest traktowany tak samo jak pozostali członkowie rodziny, ale czasem mam wrażenie że jednak ma lepiej :) jeśli chodzi o karmę i akcesoria to kompleksowo zaopatruję się na stronie sklepu zoologicznego Milavet gdzie mają duży wybór jakościowych produktów dla psów i kotów. Do tego zawsze służą poradą, a paczki wysyłają jeszcze tego samego dnia :)
ODPOWIEDZ