Wirtualne waluty

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Chrystian_79
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2021, 9:48

Wirtualne waluty

Post autor: Chrystian_79 »

Znacie się na wirtualnych walutach i na obracaniu nimi? O kryptowalutach mówi się coraz więcej i też sobie pomyślałem, że może i warto byłoby spróbować na giełdzie.. Nigdy nie wiadomo, czy nie uda mi się dobrze zarobić :D Powiedzcie mi jeszcze czy są podatki od kryptowalut? Jak w ogóle wygląda kwestia z rozliczaniem ewentualnych zarobków? Będę wdzięczny!
Awatar użytkownika
Marek74
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2021, 20:01

Re: Wirtualne waluty

Post autor: Marek74 »

Opodatkowana jest tylko ta kwota, którą zarobisz jak wymienisz krypto na normalną walutę. W rozliczaniu giełdy kryptowalut nie ma w zasadzie nic skomplikowanego, a całość dodatkowo ułatwia fakt, że w internecie bez problemu możesz znaleźć aplikacje. W nich tak naprawdę wszystko zrobisz i nie ma szans, żeby się w czymś pomylić. Możesz jeszcze poczytać sobie na ten temat ;)
Vagan

Re: Wirtualne waluty

Post autor: Vagan »

Cześć przyjaciele! Możesz przeglądać informacje o najlepszych giełdach kryptowalut na stronie internetowej https://pl.cryptonisation.com/najlepsze-gieldy-kryptowalut/ projektu Inwestonomik. Tutaj eksperci projektu opowiedzą o wszystkich zaletach i wadach każdego z nich, a także podadzą instrukcje krok po kroku i przewodniki dla początkujących) jestem pewien, że ten artykuł będzie dla ciebie bardzo przydatny! Również tutaj możesz śledzić wykresy wzrostu kryptowalut, czytać o nich, oglądać prognozy na dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok)
ODPOWIEDZ