Upadłość konsumencka

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Tagliato
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:51

Upadłość konsumencka

Post autor: Tagliato »

Czy ktoś z Was jest może w temacie upadłości konsumenckiej? Chciałabym wiedzieć, jak wygląda cała taka procedura i co po kolei powinnam zrobić. Już nie mam niestety szans na spłatę moich długów. Wiem tylko, ze w takiej sytuacji nie jest mi potrzebny adwokat czy prawnik.
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: Natalex »

Sama nie wiedziałam co, to w ogóle jest ta upadłość konsumencka, dopóki nie zajrzałam na ten ciekawy portal Spirala Zadluzenia . Dzięki tym wszystkim informacjom uświadomiłam sobie, że nawet z tak ciężkiej sytuacji, jaką jet zadłużenie, można wyjść na prostą. Warto zaufać osobom, którym powierzy się swoją sprawę i czekać cierpliwie na rozwiązanie. Jeśli się zadecydujesz na pomoc, to po prostu zgłoś się do tej kancelarii.
Awatar użytkownika
Saskia
Posty: 45
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:41

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: Saskia »

Żeby poradzić sobie z taka sytuacją trzeba po prostu zatrudnić dobrego adwokata, który pomoże z całym procesem.
Najlepiej, jeśli to będzie polecony adwokat, który specjalizuje się w tego typu sprawach, jak upadłość konsumencka.
Mogę Ci polecić Panią Katarzynę Florczak-Keller z Łodzi, bo to pani prawnik, która udzieliła mi wsparcia w trudnej chwili. Na początku myślałam, że moja sprawa jest beznadziejna i nie ma już co ratować, a Pani mecenas zrobiła tak genialną robotę, że wyszłam z problemów szybciej, niż myślałam. To są właśnie profesjonaliści!
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:30

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: katpat »

Kiedy już nasza sytuacja z nadmiernym zadłużeniem jest wręcz dramatyczna nie powinniśmy dalej brnąć w pożyczki krótkoterminowe z nadzieją, że jakoś to będzie. Kredyt oddłużeniowy https://splatapozyczek.pl/kredyt-oddluzeniowy/ to szansa dla wszystkich tych, którzy wyczerpali inne możliwości w walce o wyjście z długów.
Awatar użytkownika
siwak
Posty: 149
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:32

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: siwak »

Z przykrością muszę stwierdzić, że w mojej firmie też nie dzieje się najlepiej i czytałem teraz na stronie http://www.paulewicz.pl/upadlosci-likwidacje/ o tym kiedy warto skorzystać z pomocy prawnika w takich sprawach i wydaje mi się, że w moim przypadku to będzie niezbędne. Tak czy siak nie żałuję że prowadzę własny biznes nawet jak coś nie idzie bo to zawsze nowe doświadczenia na przyszłość.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: agis »

Temat niewątpliwe jest trudny i przede wszystkim dla wielu niezrozumiałe są przepisy dot. upadłości konsumenckiej, które zresztą za kilka dni się zmieniają. Zamiast samodzielnie próbować wypełnić wniosek i żyć w niepewności w ogóle co do szans jego powodzenia, to lepiej zgłosić się do specjalistów, którzy się na tym znają i którzy w razie czego powiedzą, że nie mamy szans. Tutaj https://solvento.pl jest namiar na kancelarię, która zajmuje się prawem upadłościowym i uczciwie podchodzi do tematu. Pracują tam prawnicy, którzy reprezentują swoich klientów przed sądem.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: Iza »

Jeśli już chcecie ogłosić upadłość konsumencką, warto to moim zdaniem zrobić z pomocą doświadczonego prawnika. Musicie się jednak liczyć z kosztami. Na stronie internetowej www.gaworkancelaria.pl/ile-kosztuje-ogloszenie-upadlosci-konsumenckiej/ możecie sobie przeczytać ciekawy artykuł na ten temat, z którego dowiecie się między innymi, ile coś takiego kosztuje.
kękę

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: kękę »

Skontaktuj się z tą kancelarią https://kancelarialexa.pl/ , maja wiele sukcesów nie tylko w postepowaniach upadłościowych ale też innych prowadzących do oddłużenia.
goździk

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: goździk »

Słyszałam o kancelarii Lexa, pomogli wielu frankowiczom, bez udziału sądu wygrać z bankiem. Maja tez spore doświadczenie w odzyskiwaniu należności. Warto podpytać o swoje sprawy i zaufać im, spore uznanie, doświadczenie i wiedza, którą umiejętnie wykorzystują w takich sprawach
baśkalas

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: baśkalas »

Kancelaria lexa ma ogromne doświadczenie i wiedze związaną z dochodzeniem należności zarówno przez organy egzekucyjne administracyjne jak i sądowe. Wystarczy zerknąć w sieci jak chwalą firmę osoby, którym uratowali nie tylko majątek ale często i godność
ląs

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: ląs »

Wiem, że na pewno z upadłością konsumencką może Wam pomóc kancelaria https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ . Doświadczona jest zdecydowanie, bo jako jedyna w Warszawie ma prawie całe zajęte terminarze. Można powiedzieć, że są w top 5 warszawskich kancelarii prawnych, zajmujących się upadłościami.
jowita_ż

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: jowita_ż »

zgadzam się z agis a propos samodzielnego wypełniania wniosku o upadłość, to jakaś masakra... jeden mini błąd i cały wniosek cofnięty. Koniecznie jak chce się sprawnie i szybko załatwić sprawę o należy zgłosić się do kancelarii. W moim wypadku był to Fenix i podzielam opinie innych, że to kancelaria na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: Tomasz332 »

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z prawem to ja mam sprawdzoną firmęUpadłość przedsiębiorcy . Jest to kancelaria z szerokim doświadczeniem i mogę powiedzieć, że bardzo pomógł mi w mojej rozprawie. Rozwiązała mój problem i jestem jej bardzo wdzięczny
loguś

Re: Upadłość konsumencka

Post autor: loguś »

No właściwie to ja mam problem, bo nie zawsze udaje mi się poradzić z zobowiązaniami. I o ile ja jako tako daję sobie jeszcze radę, tak moja znajoma już kompletnie nie i nie wiem co robić. Niby portal Jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl pomaga w ogłaszaniu upadłości, bo mamy tam porady dla zadłużonych w tej kwestii. Podobno prawnik nie będzie potrzebny. Co wy na to?
ODPOWIEDZ