uniwersalne perfumy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
gustawa1982
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2022, 10:29

uniwersalne perfumy

Post autor: gustawa1982 »

Słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim jak perfumy unisex? Przyznam szczerze, że nigdy nie pomyślałabym, że mogą być jakieś uniwersalne zapachy dla kobiet i mężczyzn, ale teraz mnie to tak zainteresowało, że z chęcią wypróbowałabym któryś z nich. Może macie mi do polecenia jakiś konkretny produkt? Jakie nuty zapachowe można uznać za uniwersalne? Dajcie znać!
Eska

Re: uniwersalne perfumy

Post autor: Eska »

Nie tylko słyszałam o takich perfumach ale też ich używałam. Tzn. nadal używam. Gorąco polecam Ci kompozycję Tom Ford Bitter Peach. Zapach jest fenomenalny, składa się z mnóstwa pięknych, ciekawie połączonych nut orientalnych, idealnie pasuje do wiosennych i letnich stylizacji, zarówno damskich jak i męskich. Nie wiem czy w stacjonarnych drogeriach znajdziesz oryginalny produkt ale spokojnie, jest w stałej ofercie https://perfumy.pl/product-pol-9918-Tom ... 00-ml.html . Absolutnie nie zniechęcaj się ceną. Z racji intensywności oraz trwałości aromatu flakonik o pojemności 100 ml. wystarcza na długo:)
ODPOWIEDZ