ubezpieczenia

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
trudnaja

ubezpieczenia

Post autor: trudnaja »

Wybieraj ubezpieczenia na miarę swoich potrzeb i odkryj co zyskasz z takiej formy. Ubezpieczenia oc Kalisz oferowane przez biuro Mikado to ochrona samochodu oraz mienia przed szkodą. Obniż koszty użytkowania samochodu po upływie gwarancji fabrycznej i wybierz odpowiednie ubezpieczenie.
maciek

Re: ubezpieczenia

Post autor: maciek »

Jeśli mowa o ubezpieczeniach to zobaczcie tu https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenie-oc-bez-znizek/ W tym artykule są informacje na temat ubezpieczenia OC. Dowiecie się ile kosztuje ubezpieczenie OC bez zniżek. I czy istnieje mozliwość obniżenia ubezpieczenia na samochód.
Rubi

Re: ubezpieczenia

Post autor: Rubi »

Też szukałam ostatnio najtańszej opcji OC, kupiłam niedrogi, używany samochód na dojazd do pracy, więc wiadomo, że nie chciałam przepłacać za OC. Fajną opcję znalazłam na stronie https://www.vivus.pl/beesafe Przydała mi się akurat niewielka pożyczka, wzięłam 1000zł w Vivusie i dostałam kod na zniżkę 200zł na kupno oc w BeeSafe, miałam na to wprawdzie trzy miesiące, dla potrzebowałam ubezpieczenia szybciej, więc załatwiałam to "od ręki" i 200zł wróciło na konto :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: ubezpieczenia

Post autor: mczay »

Co do ubezpieczenia to ja wam powiem że tutaj https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ macie dobrą ofertę na ac i oc. Ja u nich wykupiłem sobie w zeszłym roku i jak do tej pory zadowolony jestem z tego ubezpieczenia. Miałem już dwie szkody i nie było problemu z wypłatą odszkodowania.
Adamski

Re: ubezpieczenia

Post autor: Adamski »

Duży wybór produktów ubezpieczeniowych różniących się od siebie zakresem ochrony i warunkami, od różnych towarzystw ubezpieczeniowych i profesjonalny dobór polisy, która będzie dla was najkorzystniejsza, da wam najlepszą ochronę w ramach waszych możliwości finansowych oferuje biuro ubezpieczeń w Zabrzu https://www.ubezpieczenia-liniewski.pl/oferta/majatkowe Ja właśnie z ich usług korzystam od dawna, cała moja rodzina jestem tam ubezpieczona i jesteśmy wszyscy zadowoleni z wyboru, także mogę wam ich doradzić.
oreeszka

Re: ubezpieczenia

Post autor: oreeszka »

To ja ze swojej strony mogę wam powiedzieć, że bardzo dobrze sprawdziła się u mnie multiagencja pośrednictwa ubezpieczeniowo-finansowego prowadzona przez Marię Kandulską w Stęszewie w województwie wielkopolskim https://www.ubezpieczeniakandulska.pl/o-nas Pomogą wam wybrać najlepszy dla was pakiet ubezpieczeniowy, dobrze doradzają no i mają szeroką ofertę towarzystw ubezpieczeniowych, także warto ich sobie sprawdzić. Sądzę, że będziecie z ich usług zadowoleni, tak jak ja jestem.
fjonka

Re: ubezpieczenia

Post autor: fjonka »

Moim zdaniem nie ma sensu tracić czasu na szukanie najlepszego ubezpieczenia. Wystarczy skorzystać z porównywarki https://inszury.pl/ i kwestia kilku minut by wykupićpolisę. Dzięki opcjom ubezpieczenia komunikacyjnego, OC i AC, ta porównywarka pomaga znaleźć najlepszą polisę w najlepszej cenie.
ODPOWIEDZ