Transport drogą kolejową

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
mirkaa
Posty: 63
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:38

Re: Transport drogą kolejową

Post autor: mirkaa »

Polecam jeśli chodzi o transport maszyn budowlanych i rolniczych: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ ... rt-maszyn/. Firma ta dysponuje odpowiednim do tego celu sprzętem i samochodami. Warto zapoznać się z ich ofertą bliżej.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: Transport drogą kolejową

Post autor: sfinx »

Transport drogą kolejową oferuje https://pfc24.pl/ . Mają zgrany zespół zaangażowanych i ambitnych pracowników, którzy dzięki doświadczeniu w branży logistycznej zapewniają profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi. Polecam się zapoznać z ich ofertą
Awatar użytkownika
AnnaAdamowicz78
Posty: 13
Rejestracja: 30 wrz 2019, 10:10

Re: Transport drogą kolejową

Post autor: AnnaAdamowicz78 »

Ja osobiście polecam skontaktować się z firmą www.transmid.pl, która oferuję transport maszyn, pakowanie eksportowe. Forma Transmid oferuję również transport pionowy, który polega na wstawianiu samochodu jaki i innych ładunków przez okna lub inne otwory.
Awatar użytkownika
Micolo
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:12

Re: Transport drogą kolejową

Post autor: Micolo »

Według mnie to na pewno ktoś z tego skorzysta. Mi się to raczej nie przyda.
Jestem jak ludzie w samochodach - każdy ma swoją historię do opowiedzenia, ale mijają nas zbyt szybko, żebyśmy ich zrozumieli czy nawet zauważyli.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Transport drogą kolejową

Post autor: Elisa »

Chyba sporo firm korzysta i z takiej opcji, wiadomo, że niektóre rzeczy lepiej tak przewieźć, inne z kolei dużo bardziej popularną formą transportu, czyli transportem samochodowym. Jeżeli zajmujecie się takimi zadaniami to system ważenia proponowany przez firmę https://www.tamtrongroup.com/pl/product ... brykowane/ na pewno was zainteresuje. Proponują tu różne rodzaje wag samochodowych stosowane w przemyśle, w transporcie, także i wagi do stosowania na zewnątrz z całym niezbędnym dodatkowym doposażeniem jak szlabany, światła itp.
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Transport drogą kolejową

Post autor: Natalex »

Jeśli chodzi o transport z Anglii do Polski, to kolejowy raczej odpada. Będę musiała przebyć tak długą trasę, bo postanowiłam przeprowadzić się do kraju. W sumie sporo mam decyzji do podjęcia oraz spraw do załatwiania i czasem trudno mi o pewnych rzeczach samej zdecydować. Szukałam specjalnie opinii na temat takich przeprowadzek i trafiłam na bardzo ciekawy blog https://przeprowadzkiexpress.co.uk/jaki ... do-polski/ . Zawsze warto poznać zdanie innych na ten temat.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 140
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:36

Re: Transport drogą kolejową

Post autor: Liliana »

Co jak co ale transport to nie taka łatwa sprawa.Szczególnie jeśli prowadzimy firmę o profilu budowlanym czy przemysłowym. Trzeba jakoś dostarczać towary/sprzęty z jednego punktu do drugiego. Warto skorzystać w tym celu z usług odpowiedniej firmy jak Magemar https://magemar.com.pl/ . Oni specjalizują się w transporcie morskim oraz lądowym - dostarczą towar do każdego kraju europejskiego.
Awatar użytkownika
Mirka85Mirka
Posty: 74
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

Re: Transport drogą kolejową

Post autor: Mirka85Mirka »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.transmid.pl/ , która oferuję usługi z zakresu relokacji, a także firma zajmuję się rozładunkiem, załadunkiem, demontażem maszyn nawet o bardzo dużych gabarytach. Polecam wejść na ich stronę i zapoznać się z całą ofertą.
ODPOWIEDZ