Transport do Norwegii

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Aronia
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2019, 10:13

Transport do Norwegii

Post autor: Aronia »

Hej wszystkim :) Tak się składa, że zamierzam spróbować swoich sił w biznesie w Norwegii. Potrzebuję tylko dobrej firmy transportowej, która za przystępną cenę przewiezie mi towary. Myślałam o http://rras.pl/ . Macie jakieś opinie na ich temat? Polecacie?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
Nezumi
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:07

Re: Transport do Norwegii

Post autor: Nezumi »

Aronia pisze: ↑25 sty 2019, 11:34 Hej wszystkim :) Tak się składa, że zamierzam spróbować swoich sił w biznesie w Norwegii. Potrzebuję tylko dobrej firmy transportowej, która za przystępną cenę przewiezie mi towary. Myślałam o http://rras.pl/ . Macie jakieś opinie na ich temat? Polecacie?
Transport do Norwegii to drogą morską albo lotniczą- więc nie wiem, czy to takie tanie wyjdzie. Korzystałam kiedyś z usług tej firmy i byłam bardzo zadowolona. Ta firma zajmuje się spedycją- czyli wszystkimi kwestiami logistycznymi transportu- dlatego nie będziesz się musiała o nic martwić jak skorzystasz z ich usług.
Awatar użytkownika
Czika122
Posty: 44
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:50

Re: Transport do Norwegii

Post autor: Czika122 »

Korzystałam z usług firmy http://rras.pl/ i jak najbardziej polecam. To profesjonalna, renomowana firma. Wszystkie moje towary zostały dostarczone na miejsce w wyznaczonym czasie.
Śiwek

Re: Transport do Norwegii

Post autor: Śiwek »

My własnie dlatego zdecydowaliśmy się postawić do poprawy wydajności pracy system monitoringu gps Flotman i uważam, że to bardzo dobra propozycja jeśli chodzi o jakość, uczciwe podejście do klienta i jednocześnie wiele świetnych możliwości aby efektywnie zarządzać organizacją transportu, przejazdów, integracji z giełdami co jednak też pozwala ograniczać błędy i też wydatki spadają nawet o 1/5 :)
baśka

Re: Transport do Norwegii

Post autor: baśka »

To prawda, odpowiedni monitoring doskonale wpływa na jakość naszej pracy. My wybraliśmy system zabezpieczeń pojazdów od https://sternkraft.com/ , dzięki czemu będąc w trasie nie musimy obawiać się żadnych przykrych niespodzianek typu włamanie czy kradzież
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Transport do Norwegii

Post autor: lowest »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://www.koptech.com.pl/transport-maszyn/
damian23ą

Re: Transport do Norwegii

Post autor: damian23ą »

Jestem pewny na 100 procent ,że bardzo dużo osób powinno podjąć decyzje i zdecydować się na bardzo dobrą ofertę monitoring floty Safefleet . Sam o tej bardzo dobrej ofercie powiedziałem mojemu bardzo dobremu znajomemu i on mi powiedział ,ze z tej oferty na pewno skorzysta bardzo szybko i na pewno będzie to w listopadzie lub najpóźniej w grudniu. Ja jestem pewny na 100 procent, że z tej oferty skorzysta bardzo dużo osób bo naprawdę bardzo się opłaca skorzystać z tej oferty.
ODPOWIEDZ