Tłumacz

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Tłumacz

Post autor: Elisa »

Macie to przetłumaczenia dokumenty? Możecie tu szukać konkretnego tłumacza, ale chyba lepszą opcją będzie zdecydowanie się na biuro tłumaczeń. Po takie usługi możecie zgłosić się do http://www.verbo.com.pl Jest to doświadczone biuro tłumaczeń.
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Tłumacz

Post autor: ArekWicz »

Warto mieć pod ręką dobrego tłumacza, który będzie w stanie sprawnie i dokładnie przetłumaczyć nam ważną dokumentację z obcego języka. W moim przypadku potrzebny był tłumacz przysięgły języka szwedzkiego z pomocą którego przede wszystkim mogłem szybko uzyskać już gotowe dokumenty w języku polskim i przekazać je dalej do rozpatrzenia w urzędzie.
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Tłumacz

Post autor: allo83 »

Często muszę korzystać z pomocy w kwestii tłumaczeń w języku niemieckim ze względu na współpracę z Niemcami. Mój niemiecki jest dobry w stopniu komunikatywnym, jednak mam luki w kwestiach gramatyki. Gdy muszę odpowiedzieć na ważne pismo korzystam z pomocy biura tłumaczeń www.mawil.pl.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 68
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:25

Re: Tłumacz

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, jeśli kogoś z was interesują takie usługi jak tłumaczenie dokumentów samochodowych to moim zdaniem warto jest skontaktować się w tej sprawie z biurem tłumaczeń dogadamycie.pl . Na prawdę się na tym znają i do tego mają profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Uważam, że warto jest rozpocząć z nimi współpracę
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Re: Tłumacz

Post autor: znina »

Na stronie http://www.hgo.pl/ można znaleźć naprawdę fajne artykuły dotyczące własnie tłumaczeń. Mnie wiele z nich okazało się naprawdę pomocnych. Jednak jeśli o tłumaczenie chodzi to się poddałam i zleciłam je ekspertom z biura tłumaczeń. Dokumenty najczęściej wymagają fachowej znajomości zwrotów technicznych, medycznych, prawniczych czy o jeszcze innej tematyce. Oddając do biura taki dokument mam przynajmniej pewność, że będzie on przełożony w sposób rzetelny i nie będzie wymagał nanoszenia korekt. Dla mnie miało to ogromne znaczenie.
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Tłumacz

Post autor: Porion77 »

Jeśli poszukiwalibyście dobrych, fachowych tłumaczeń w języku hiszpańskim, to polecam wam https://tlumacz.katowice.pl/. Dobra współpraca, dobre warunki cenowe. Kilkakrotnie korzystałam z usług i zawsze byłam usatysfakcjonowana.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Tłumacz

Post autor: agis »

Możecie też sobie sprawdzić to https://tlumaczenia.lodz.pl biuro tłumaczeń. Oferuje bowiem tłumaczenia na różne języki. Warto zapoznać się z ich ofertą. Na pewno wielkim atutem jest to, że oprócz tłumaczeń pisemnych również posiadają w ofercie tłumaczenia ustne, które ostatnio zyskują na znaczeniu.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: Tłumacz

Post autor: Tomasz332 »

a w kwestii tłumaczeń ja mam takie pytanie , czy ktoś mógłby polecić stronę / narzędzie online do sprawdzanie tekstu po angielsku Bardzo zależy mi na wysokiej jakości usług i dobrej cenie. Także proszę o sprawdzony namiar
Awatar użytkownika
kikko
Posty: 134
Rejestracja: 03 paź 2019, 19:25

Re: Tłumacz

Post autor: kikko »

Usługi na wysokim poziomie znajdziecie pod tym adresem http://www.prolingua.com.pl/ Pan Marek Bagiński to świetny tłumacz przysięgły z języka angielskiego i niemieckiego. U niego możecie liczyć na sprawą realizację, terminowość i w porządku ceny. Ja wielokrotnie korzystałem z jego usług i zawsze z mojej strony 100 % zadowolenia.
Maruś81

Re: Tłumacz

Post autor: Maruś81 »

Jeśli chodzi o tłumacza to wszystko zależy od tego co miałby Ci przetłumaczyć. Np. na stronie https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ znajdziecie tłumacza, który potrafi przetłumaczyć np. instrukcje obsługi, dokumenty oraz materiały elektroniczne (np. stronę internetową).
RyszardKraś

Re: Tłumacz

Post autor: RyszardKraś »

Ja gdy potrzebowałem przetłumaczyć dokumenty na język niemiecki, skontaktowałem się z panem Piotrem Dudkiem z Pszczyny. Potem korzystałem też z jego pomocy w kwestii tłumaczenia strony internetowej mojej firmy na język niemiecki. W obu przypadkach tłumaczenie zostało wykonane sprawnie i bardzo dokładnie, więc serdecznie wszystkim polecam odwiedzić jego stronę: http://www.niemiecki-tlumaczenia.com/oferta/ Pan Piotr ma ogromną wiedzę i język niemiecki nie ma przed nim tajemnic, a to jest niezbędne w przypadku tłumaczeniu tekstów specjalistycznych czy ważnych dokumentów.
Oluś45

Re: Tłumacz

Post autor: Oluś45 »

Jeśli chodzi o tłumacza to w internecie znajdziecie ich naprawdę dużo. Np. tlumacz rumuńsko polski przetłumaczy różnego rodzaju dokumenty szkolne np. zaświadczenia, świadectwa szkolne, świadectwa czeladnicze, zaświadczenia o ukończonych kursach, dyplomy.
Garguś

Re: Tłumacz

Post autor: Garguś »

Ja nie wyobrażam sobie na tą chwilę jak moja firma mogłaby funkcjonować bez pomocy tłumacza i bardzo chętnie oraz często z takich usług korzystam. Jestem przekonany, że właśnie doskonale sprawdzają się tłumaczenia ustne od https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlumaczenia-ustne/ które jak najbardziej każdemu oczywiście polecam.
ODPOWIEDZ