Szukam biura rachunkowego

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
znanyksięgowy

Szukam biura rachunkowego

Post autor: znanyksięgowy »

Cześć, niedługo planuję otworzyć swoją pierwszą działalność gospodarczą. Jestem na etapie szukania biura rachunkowego. Znalazłem w intrenecie stronę - https://znany-ksiegowy.pl/ . Jak widzę, jest to portal który szuka księgowego dla przedsiębiorcy. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi? Jesteście zadowoleni z księgowego, który został polecony przez portal znany księgowy? Będę wdzięczny za wszystkie wasze opinie na temat tego portalu bo widzę, że w opiniach gogle mają dużo pozytywnych opinii, jednak chciałbym poznać wasze zdanie w tym temacie.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: Iza »

Jeśli z kolei ktoś z Was potrzebowałby sprawdzonego biura rachunkowego na terenie Jeleniej Góry, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://europim.pl/biuro-rachunkowe/. Jak widać biuro to działa już od wielu lat na rynku i świadczy wiele usług księgowych na bardzo wysokim poziomie. Jestem przekonana, że nawiązując z nim współpracę, będziecie zadowoleni ;)
AdamŁ67

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: AdamŁ67 »

Ja polecam zapoznać się z oferta biura https://partner-gospodarczy.pl/biuro-ks ... achunkowe/, które oferuję kompleksowe usługi księgowo-rachunkowe. Wiele razy korzystałem z ich usług i zawsze byłem zadowolony z profesjonalnego podejścia dla klienta.
eliś

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: eliś »

Namiar na sprawdzone biuro rachunkowe macie tutaj https://businessmind.pl/biuro-rachunkowe-poznan/ . Koniecznie się rozejrzyjcie na ich stronie. Jest tam bowiem ciekawa oferta, jeśli chodzi o usługi księgowe, ale nie tylko. Myślę, że warto postawić na sprawdzone rozwiązania, aby sprawy księgowe były prowadzone w sposób prawidłowy i nie było żadnych problemów przy kontroli.
Janekż

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: Janekż »

Jeżeli mogę polecić dobre biuro to moim zdaniem warto zapoznać się z oferta biura księgowego https://ademi.pl/. Biuro oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i co najważniejsze w dobrej cenie.
KujawiakŻ

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: KujawiakŻ »

Jeżeli biuro w Warszawie o tylko AKRO https://www.akro.waw.pl/kontakt. Ja korzystam z ich pomocy już od dawna i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Zawsze można pogadać, jest super atmosfera a co najważniejsze wszystko jest załatwione od a do z.
Awatar użytkownika
Loliczko
Posty: 112
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:56

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: Loliczko »

Dobre biuro rachunkowe czy księgowa to jedno :) . A dodatkowo pewnie przyda sie tez program do monitoringu platnosci - u nas to jest ta platforma https://monpay.pl/ i mogę z czystym sumieniem polecić. Powiadomienia o terminach płatności automatycznie się wysyłają do klientów
weiń

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: weiń »

Wiecie, co może się wam przydać? My testowaliśmy przez kilka miesięcy system finansowo-księgowy - program ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft https://readitocr.eu/ z Bielsko-Białej. Teraz już wiemy, że zostanie z nami na dłużej, bo świetnie się spisuje. To program, który zaczytuje najważniejsze informacje z faktur od pliku, który można później eksportować do programu księgowego. Bardzo to ułatwia pracę, z tego programu jesteśmy zadowoleni, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ