System wentylacji

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Tagliato
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:51

System wentylacji

Post autor: Tagliato »

Potrzebuję namiarów na profesjonalistów, którzy znają się na projektowaniu wentylacji i umieją doradzić w kwestii doboru odpowiedniego ścierniwa do czyszczenia. Dajcie znać, proszę, jeśli coś wiecie na ten temat.
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: System wentylacji

Post autor: Natalex »

Przed nałożeniem odpowiedniej powłoki trzeba dokładnie oczyścić powierzchnie elementów, ponieważ musi być zachowana właściwa chropowatość. To mogą chyba tylko zapewnić urządzenia śrutownicze Cogeim, którymi dysponuje na przykład https://blastech.pl . Mój mąż prowadzi przedsiębiorstwo produkujące systemy wentylacyjne i także potrzebował dobrego wykonawcy takich usług. Jeszcze się zastanawia nad firmą Blastech, ale współpraca z nimi w tym zakresie to chyba będzie dobra decyzja.
Awatar użytkownika
haganka
Posty: 80
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:48

Re: System wentylacji

Post autor: haganka »

Od pewnego czasu na rynku są systemy kominowe i wentylacyjne firmy https://www.schiedel.com/pl/ i warto w nie zainwestować. To rozwiązanie z najwyższej półki, przy czym właściciele zadbali o kieszenie Klienta, i dlatego cena, również jest rewelacyjna. Każdy kto szuka rozwiązania w branży systemów kominowych powinien zapoznać sie z ofertą.
ODPOWIEDZ