Studia zaoczne

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dangerka
Posty: 49
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:36

Studia zaoczne

Post autor: Dangerka »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.
Awatar użytkownika
molka
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: Studia zaoczne

Post autor: molka »

Niestety ciężko jest pogodzić studia zaoczne z pracą, a przy tym skupić się na nauce. Wiele osób wybiera studia dzienne, np za granicą. Bardzo fajną opcją są studia w UK, zobaczcie sami https://www.sp.edu.pl/ucas/ Rekrutacja 2019 jeszcze trwa, więc może ktoś z was jeszcze na tym skorzysta.
Awatar użytkownika
Qba24
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:36

Re: Studia zaoczne

Post autor: Qba24 »

Wybierz studia pod względem zarobków. Tu sprawdzisz http://zarobkiwfinansach.pl/ jaki zawód zarabia najwięcej.
Tak to już jest z odległością: albo sprawia, że oddalasz się od kogoś, albo uświadamia ci, jak bardzo go potrzebujesz.
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: Studia zaoczne

Post autor: elbaa »

ja wybrałam studia zaoczne bo w tygodniu zwyczajnie muszę pracować. Jeśli chodzi o sam kierunek to jest to pielęgniarstwo na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ( Warszawa ). Fajna sprawa, mogę realizować swoje pasje i zdobywać cenną wiedzę by potem dobrze wykonywać powierzone mi obowiązki. Uczelnia reprezentuje wysoki poziom więc jak najbardziej warto :)
Awatar użytkownika
BrudnyHarry
Posty: 6
Rejestracja: 05 lip 2019, 16:27
Kontakt:

Re: Studia zaoczne

Post autor: BrudnyHarry »

Cześć,
Gdybyście z braku czasu potrzebowali kogoś kto napiszę pracę licencjacką za was to zapraszam do kontaktu. Przygotuje dla was profesjonalna prace na indywidualne zamówienie. Pomogłem wielu studentom.
Oferty, pomoc w pisaniu prac
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Studia zaoczne

Post autor: feel09 »

Studia to moment, w którym człowiek może nabyć odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, pomagające mu w działaniu i funkcjonowaniu. Stąd też dobrze jest postawić na odpowiedni kierunek oraz uczelnie. Polecam http://www.pswbp.pl/ którzy w swoim asortymencie mają wiele ciekawych i przyszłościowych kierunków oraz wspaniałe podejście do studentów.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Studia zaoczne

Post autor: Iza »

Same studia to jeszcze nie wszystko. Na pewno warto się zatroszczyć o znajomość języka obcego, zwłaszcza angielskiego. Jak widać na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych, Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje profesjonalne kursy językowe również dla dorosłych. Polecam ;)
ODPOWIEDZ