Strony dla rolników

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
zenobiusz-82
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2020, 18:19

Strony dla rolników

Post autor: zenobiusz-82 »

Witam. Możecie polecić mi jakieś ciekawe strony dotyczące rolnictwa i wszystkiego, co z tym związane? Mnie na przykład zainteresował ostatnio portal naszarola.pl. Słyszeliście o nim? Podoba się wam?
Awatar użytkownika
benon62
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 9:21

Re: Strony dla rolników

Post autor: benon62 »

Podoba się i to bardzo, bo są na nim naprawdę przydatne informacje i wskazówki, a nawet porady prawne. Myślę, że każdy, kto choć trochę interesuje się rolnictwem, znajdzie tam bez problemu coś dla siebie.
Michał12991

Re: Strony dla rolników

Post autor: Michał12991 »

Jeżeli chcesz wystawiać ogłoszenia, to z pewnością możesz to zrobić na tym serwisie ogłoszeniowym gdzie znajdziesz Ogłoszenia Rolnicze :D :D Dodawanie ogłoszeń jest darmowe, możesz je jedynie wypromować jeżeli będziesz chciał. Mam nadzieję, że ci pomogłem!
Oluś23

Re: Strony dla rolników

Post autor: Oluś23 »

zenobiusz-82 pisze: ↑09 lut 2021, 1:26 Witam. Możecie polecić mi jakieś ciekawe strony dotyczące rolnictwa i wszystkiego, co z tym związane? Mnie na przykład zainteresował ostatnio portal naszarola.pl. Słyszeliście o nim? Podoba się wam?
Sporo jest stron dla rolników, też właśnie teraz szukałam w necie jakiś przydatnych artykułów o uprawach. Spodobał mi się ostatnio ten artykuł http://agro.klodzko.pl/co-warto-wiedziec-o-herbicydach/. Jest tam wiele fajnych informacji o herbicydach.
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Strony dla rolników

Post autor: mantra »

Są specjalne fora, blogi, strony specjalistyczne dla rolników, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o uprawach, dotacjach i wielu innych potrzebnych rzeczach dla rolników. Mi znajomy ostatnio polecał nawóz z aktywnym hydratem wapnia, OrCal bardzo dobrze się sprawdza, a wiadomo, że zakwaszenie gleb jest bardzo duże, więc trzeba takimi rzeczami się zainteresować.
PawełŚ

Re: Strony dla rolników

Post autor: PawełŚ »

A macie jakieś zwoje sprawdzone miejsca gdzie kupujecie na przykład części do maszyn rolniczych ? Ja ostatnio potrzebowałem wymienić zaczepy do przyczep i z pomocą jak zwykle przyszła mi firma https://scharmueller-sp.pl/pl/zaczepy-oczkowe-i-kulowe/. Szybko i sprawnie zrealizowali zamówienie a ja mogłem dokonać wymiany.
atrapa7

Re: Strony dla rolników

Post autor: atrapa7 »

Zalecam sprawdzić ofertę RYMEK oraz ich stronę. W szczególności rolnicy znajdą tam solidne, wysokiej jakości nawozy takie jak Siarkomix G Plus 500kg , Dolomag G 500kg , Wapniak Jurajski G 600kg . To właśnie nawozy tego typu powinny w korzystny i skuteczny sposób wpłynąć na jakość Waszych plonów a także ich rozrost. Jak na mój gust to zdecydowanie jest to gra warta świeczki i powinniscie sprawdzić, czym aktualnie dysponują. Najważniejsza w tym wszystkim jest odpowiednia cena, ktora faktycznie zacheca do opierania sie na ich uslugach.
ODPOWIEDZ