Stodoła na ślub i wesele

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
nina_70
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 0:07

Stodoła na ślub i wesele

Post autor: nina_70 »

Hej. Co wiecie na temat Folwarku Ruchenka? Słyszeliście o tym miejscu? Przyznam szczerze, że pomysł zorganizowania ślubu i wesela w stodole przypadł mi do gustu. A wam?
Awatar użytkownika
olimpia_66
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 0:25

Re: Stodoła na ślub i wesele

Post autor: olimpia_66 »

Mnie bardzo podoba się sama idea slow wedding. Unikam raczej wielkich przyjęć z głośną orkiestrą i suto zastawionymi stołami. Ruchenka wydaje się więc dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Na pewno wezmę ją pod uwagę podczas planowania własnego przyjęcia :)
wałeczek

Re: Stodoła na ślub i wesele

Post autor: wałeczek »

Szukając takich bardziej uniwersalnych prezentów dla bliskich na ślub, jak luksusowe markowe alkohole, czy kosze prezentowe to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Smacza Jama https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na-Slub/580 gdzie znajdziecie szeroką listę propozycji koszy prezentowych, dobrych alkoholi jak whisky, win, likierów i wielu innych w zależności co lubią. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będą pozytywnie zaskoczeni :)
kkrminś

Re: Stodoła na ślub i wesele

Post autor: kkrminś »

miejsce świetne- z klimatem, duszą i mega pozytywnymi właścicielami. To nie jest zwykła stodoła na wesele. Byłem tam ostatnio i zrobiło to na mnie olbrzymie wrażenie, możesz zobaczyć tutaj Folwark Ruchenka
Zośka1984

Re: Stodoła na ślub i wesele

Post autor: Zośka1984 »

Jeżeli mogę polecić miejsce na wesele to polecam zapoznać się z oferta tej sali weselnej "Sosnowe Zacisze " Białymstoku http://sosnowezacisze.pl/kontakt/. Ja sama miałam tam swoje wesele i było bajecznie. Dawno nie spotkałam się z taką profesjonalną obsługą.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: Stodoła na ślub i wesele

Post autor: Tomasz332 »

Jeśli szukacie firmy która z wami zaplanuje i zorganizuje całe wesele lub inne uroczystości to świetnie trafiliście pierwszy taniec krosno . Zatrudnijcie ich na jakieś większe wydarzenia to poelcam ja korzystałam z ich usług na moim weselu. Bawiłam się wyśmienicie ponieważ bardzo fajną muzykę zarezerwowali i w dodatku bawili się przy niej wszyscy. W dodatku pani wokalistka śpiewała cudownie. Polecam
małwa

Re: Stodoła na ślub i wesele

Post autor: małwa »

No właśnie słyszałam, że to jest fajny sposób na to, żeby zorganizować przyjęcie, dlatego wydaje mi się, że będę o tym myśleć. Tylko muszę sprawdzić, czy aby na pewno jakieś fajne miejsce blisko nas znajdę. Faktem jest jednak to, że naprawdę próbuję i jak na razie średnio mi to idzie. No, ale może tutaj piosenki na pierwszy taniec też podpowiecie?
Łucja

Re: Stodoła na ślub i wesele

Post autor: Łucja »

Bardzo fajny pomysł. Na wejściu powstawiłabym mobilny bar we włoskim stylu jak u https://culaccino.pl/wesela/. Fajna atrakcja na wejście dla gości. No i dobry alkohol. Wino musujące jest nie tylko dobre w smaku, ale i nie uderza za mocno do głowy. Koszta też raczej nie są wygrówane. Zależy czy bierzezs serwis czy bez
Śnieżka

Re: Stodoła na ślub i wesele

Post autor: Śnieżka »

Świetny pomysł, na pewno będzie to coś innego i Wasi goście zapamiętają Wasze wesele na długo :) Zapewnijcie jakieś fajne atrakcje na wesele, dobrą muzykę i miłe towarzystwo a Wszyscy na pewno będą bawić się świetnie :D Ja zawsze chciałabym być na takim nietypowym weselu :)
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: Stodoła na ślub i wesele

Post autor: ully »

Każde miejsce jest dobre o ile odpowiada młodym i będziemy mieć pewność, że goście będą się super bawić. Jak czytałam na https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ to można też pomyśleć o takiej atrakcji jak występ na żywo znanego zespołu, a konkretnie Bayer Full. Ich muzyka i piosenki na wesela są idealne. A tak jeszcze na żywo można by ich zobaczyć. Takie wesele goście będą długo pamiętać.
ODPOWIEDZ