sterownik inteligentny dom

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
ożntow

sterownik inteligentny dom

Post autor: ożntow »

Cześć! Szukam, gdzie można kupić sterownik inteligentny dom. Czy w Leroy jest coś takiego, czy potrzebujesz szukać specjalnych firm?
piłeczkum

Re: sterownik inteligentny dom

Post autor: piłeczkum »

Cześć! O Leroyu nie wiem, kupiłem sterownik inteligentny dom tutaj https://securglobal.pl/inteligentny-dom ... igentnego/, jeśli masz możliwość poczekać na dostawę, możesz też tam zamówić. Chociaż dostawa jest krótkotrwała, otrzymałem zamówienie dwa dni później, więc myślę, że możesz zamówić, nie ma problemu.
łukaszpil

Re: sterownik inteligentny dom

Post autor: łukaszpil »

Dostępna pod postaciom wielu produktów automatyka przemysłowa, przekaźniki, sterowniki regulatory oraz wiele więcej sprzętu oferuje sklep https://sklep.progres-automatyka.pl gdzie każdy znajdzie coś co wspomoże systemy domowe. To miejsce gdzie jeżeli będziesz potrzebował części do zrobienia inteligentnego systemu sterowania w domu na pewno okaże się pomocne.
ManiekŻ

Re: sterownik inteligentny dom

Post autor: ManiekŻ »

Polecam zapoznać się z ofertą firmy, która oferuję sprzedaż części , które sprawdzają się w działaniu na przykład automatyki przemysłowej. Polecam zapoznać się z ofertą firmy https://kacperek.com.pl/nowosci/, która takie części oferuję. Mój znajomy polecił mi firmę i powiem wam, że naprawdę warto podjąć z nimi współpracę bo mają bardzo dobre ceny i mają praktycznie wszystko w jednym miejscu https://kacperek.com.pl/kontakt/ - podaję do nich namiar do kontaktu.
ODPOWIEDZ