Stacja kontroli pojazdów

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
nasino
Posty: 119
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:43

Stacja kontroli pojazdów

Post autor: nasino »

Znacie jakąś dobrą stację w Toruniu? Ewentualnie okolica. Szukam kogoś sprawdzonego.
Awatar użytkownika
maja95
Posty: 95
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:56

Re: Stacja kontroli pojazdów

Post autor: maja95 »

No to sprawdź sobie najlepiej stronę internetową firmy http://akroma.pl/ bo oni mają świetną stację kontroli pojazdów, zaraz koło Torunia. Na pewno warto się tam przejechać.
Awatar użytkownika
Doom
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2019, 11:51

Re: Stacja kontroli pojazdów

Post autor: Doom »

W Toruniu akurat nie znam, ale gorąco mogę polecić Stację Kontroli Pojazdów w Gliwicach http://www.motozeg.pl/ Sprawdźcie koniecznie, jeśli jesteście z okolic. Ja zawsze do nich zajeżdżam na przegląd techniczny i nigdy się nie zawiodłem. Sprawnie i szybko to robią. Do tego korzystają z najnowszych technologi i sprzętu, dzięki czemu mój samochód zawsze przechodzi kompleksowe badanie. W razie nieprawidłowości, od razu potrafią je trafnie wskazać i skierować do właściwego warsztatu. Zawsze można liczyć na ich fachową poradę czy opinię.Rzetelna i godna zaufania firma, której naprawdę zależy na bezpieczeństwu na drodze i sprawnych autach.
Awatar użytkownika
trener
Posty: 47
Rejestracja: 11 sie 2019, 20:47

Re: Stacja kontroli pojazdów

Post autor: trener »

Ja od lat jeżdżę na stację kontroli pojazdów do Dyszkiewicza http://www.renault.dyszkiewicz.pl/. Mam do nich bezgraniczne zaufanie. Robili mi przegląd auta przed zakupem i znaleźli kilka usterek, chociaż sprzedawca twierdził, że samochód chodzący ideał. Dzięki temu udało mi się zejść z ceny. Nie byłem stratny i miałem fundusze na naprawę.
KROLINAż

Re: Stacja kontroli pojazdów

Post autor: KROLINAż »

Od lat korzystam z pomocy stacji kontroli pojazdów CZOGUM w Pruszczu Gdańskim. Warto zaznaczyć, że firma oferuję również takie działania jak prostowanie felg oraz sprzedaż opon. Firma podejmie się naprawy i wulkanizacji każdej opony. Firma świadczy również usługi z zakresu auto spa.
Michał09

Re: Stacja kontroli pojazdów

Post autor: Michał09 »

Jeśli jesteście z Warszawy, to polecam tą stacje kontroli pojazdów - http://skpautometr.waw.pl/. Stacja ta należy do grupy najstarszych tego typu zakładów w Warszawie. Oferują zapisy na wizyty na wskazaną przez klienta godzinę. Możesz się z nimi skontaktować w dogodny dla Ciebie sposób: telefonicznie lub przez formularz kontaktowy.
ODPOWIEDZ